Zygmunt Chajzer zdradził, jaką emeryturę otrzymuje. "Nie jest gigantyczna"

Zygmunt Chajzer to jeden z najpopularniejszych prezenterów w naszym kraju. Niedawno w jednym z wywiadów zdradził, że jego emerytura jest nieco wyższa niż średnia krajowa. - Mam pewne obawy, ale na dzień dzisiejszy nie narzekam na finanse - powiedział Chajzer.

Emerytury znanych osób to temat, który wzbudza spore zainteresowanie. Co jakiś czas możemy dowiedzieć się, ile wynoszą świadczenia różnych aktorów, polityków czy dziennikarzy. Często są one zaskakująco niskie. Zdarzają się jednak także znane osoby, które nie narzekają na wysokość swoich emerytur. 

Zobacz wideo Jak wygląda emerytura Majdana?

Zygmunt Chajzer: Na dzień dzisiejszy nie narzekam na finanse

O tę kwestię został w ostatnim czasie zapytany Zygmunt Chajzer. Okazuje się, prezenter przez lata regularnie odkładał składki. Jak zdradził w rozmowie z "Super Expressem", jego emerytura jest nieco wyższa niż średnia krajowa. Dodatkowo prezent dorabia przez prowadzenia koncertów, imprez prywatnych. Poza tym nadal pracuje w radiu. 

- Mam pewne obawy, ale na dzień dzisiejszy nie narzekam na finanse. Moja emerytura nie jest gigantyczna, ale przecież ciągle pracuję. Mam stałą pracę w radiu i jak większość znanych kolegów również dodatkowe zlecenia w postaci konferansjerki. Nie opływam w luksusy, jednak dajemy z żoną radę. Mogę żyć w miarę spokojnie - wyznała Chajzer.

Emerytura Krystyny Jandy

Warto wspomnieć, że niedawno w mediach zrobiło się głośno o emeryturze Krystyny Jandy. Jak poinformował "Super Express", gwiazda ma otrzymywać świadczenie w wysokości około 2 tys. zł. Jednak dzięki działalności artystycznej ma zarabiać znacznie więcej. Jak szacuje tabloid, może to być nawet 50 tysięcy miesięcznie. - Uważam, że jestem za dobrą aktorką, żeby nie grać. Jestem w formie. Umiem opowiedzieć niektóre rzeczy tak, że to widza dotyka. Żal by mi było z tego zrezygnować - wyznała w 2019 roku podczas rozmowy z magazynem "Pani". 

Więcej o: