Stylista zmiażdżył kreację Agaty Dudy. "Konstrukcja wygląda jak odwłok"

W czwartek 13 lipca Andrzej Duda razem z Agatą Kornhauser-Dudą powitali prezydenta Republiki Korei Yoon Suk-Yeola oraz jego małżonkę Kim Keon Hee. Niestety tym razem - zdaniem niektórych - pierwsza dama nie olśniła wszystkich swoją kreację. Stylista Michał Musiał stwierdził nawet, że zupełnie ją pogrążyła.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Oficjalne powitanie prezydenta Republiki Korei Yoon Suk-Yeola z małżonką Kim Keon Hee odbyło się na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego. Po krótkiej wymianie uścisków i uśmiechów wspólnie wybrali się na zaplanowane wcześniej spotkanie, na które Agata Kornhauser-Duda przygotowała specjalną stylizację. Tym razem nie wszystkim przypadła do gustu. 

Zobacz wideo Agata Kornhauser-Duda odpowiada na apel pierwszej damy Ukrainy. "Wszyscy chcemy, aby koszmar tej wojny się skończył"

Pierwsza dama w odważnej, różowej kreacji

Nie jest tajemnicą, że pierwsza dama słynie z oryginalnego doboru dodatków i stylizacji. Tak też było i tym razem. Agata Kornhauser-Duda na oficjalne spotkanie postanowiła przygotować specjalną kreację, która już z daleka przyciągała uwagę. Jasnoróżowy odcień rzucał się w oczy, podobnie zresztą jak konstrukcja całej kreacji. Nie wszystkim przypadła jednak do gustu - stylista Michał Musiał nie pozostawił na niej suchej nitki. 

 

"Konstrukcja ją pogrążyła"

Wybraną przez pierwszą damę kreację postanowił ocenić stylista Michał Musiał w rozmowie z portalem plotek.pl. - Agata Duda postawiła na róż. O ile kolor kreacji nie był zły, to konstrukcja ją pogrążyła. Wygląda jak odwłok. Asymetria na biodrach wyglądała bardzo dziwnie - podkreśłił ekspert. Według niego dobór butów również nie był do końca trafny. - Do tego te zamszowe szpilki w bledszym odcieniu. Zdecydowanie nie. Czasem lepiej postawić na klasykę. Szczególnie jeśli nie czuje się mody - podsumował stylista. 

To jednak nie pierwsza taka sytuacja, kiedy stylizacja Agaty Dudy zostaje skrytykowana. Gorzkie słowa na temat jej kreacji, w której zaprezentowała się na koronacji króla Karola III, padły również z ust brytyjskiej stylistki Natalie Courtois. Ekspertka stwierdziła bowiem, że "polska pierwsza dama zagrała zbyt bezpiecznie" i powinna była zdecydować się na odważniejszą kolorystykę.

Więcej o: