61-letnia Katarzyna Figura schudła. Jak wygląda jej dieta? "Nigdy nie stosowałam drastycznych metod"

Katarzyna Figura przeszła niesamowitą metamorfozę, którą zaskoczyła fanów. Gwiazda zrzuciła kilkanaście kilogramów i zdradziła, jak tego dokonała. Oprócz tego postawiła na odważną koloryzację włosów.

61-letnia Katarzyna Figura to niezwykle utalentowana oraz uwielbiana przez fanów aktorka, a przy tym ikona polskiego kina. Zresztą w 2015 roku oficjalnie otrzymała ten tytuł. Co więcej, w latach 90. była uważana za ideał kobiecości, a niektórzy porównywali ją do Marilyn Monroe. Niedawno przeszła sporą metamorfozę i zrzuciła kilkanaście kilogramów. Jak tego dokonała?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Katarzyna Figura zachwyca sylwetką. Jak wygląda jej dieta? "Nigdy nie stosowałam drastycznych metod"

Katarzyna Figura od lat zachwyca nie tylko urodą i talentem, ale również zgrabną sylwetką, którą zawdzięcza dopasowanej do jej potrzeb diecie oraz regularnemu ruchowi pod okiem trenera. – Nigdy nie stosowałam drastycznych metod – mówiła w rozmowie z portalem kobieta.dziennik.pl tłumacząc, że najważniejsze, to świadomość tego, co i ile jemy. Aktorka na początku całkowicie zrezygnowała z węglowodanów, a później znacznie je ograniczyła. Ponieważ mieszka nad morzem, w jej codziennym jadłospisie nie brakuje świeżych ryb oraz warzyw. Do odchudzania podeszła z głową i nie podała się modzie na głodówki czy inne restrykcyjne diety. Od czasu do czasu pozwala sobie także na mniej zdrowe produkty. – Dzięki temu nie czuję, że żyję pod rygorem zdrowego jedzenia – powiedziała w rozmowie z magazynem "Show", cytowana przez plotek.pl.

Katarzyna Figura zrezygnowała z blondu. Postawiła na odważną koloryzację

To jednak nie wszystko. Niedawno Katarzyna Figura postawiła także na radykalną zmianę fryzury, którą zaskoczyła wszystkich. Swoje charakterystyczne blond włosy zafarbowała na niebieski kolor.

 
(...) Mój wiek nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie, a jak ktoś ma problem, to żegnam (...)

- napisała.

Więcej o: