Wydepilowała 12-letniej córce brwi i wąsik. "Nie ma mowy, żeby ktoś się z ciebie śmiał"

38-letnia Vidya Gopalan pochodzi z Karoliny Północnej i jest matką dwójki dzieci. W mediach społecznościowych udostępniła film, na którym reguluje brwi swojej 12-letniej córce Sahanie. Co na to internauci?

Vidya ma ponad 2 miliony obserwujących na TikToku. Kobieta wrzuca filmy z udziałem swoich dzieci, ale niedawno wrzucone nagranie wzbudziło ponadprzeciętne zainteresowanie internautów. Na udostępnionym filmie widzimy, jak kobieta goli brwi córce.

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Ogoliła brwi 12-letniej córce. "Nie ma mowy, żeby ktoś się z ciebie śmiał i zastraszał"

Vidya opublikowała klip, na którym goli brwi i górną wargę Sahany. — Nie ma mowy, żeby ktoś się z ciebie śmiał i zastraszał z powodu pięknych i gęstych indyjskich brwi. (...) Pamiętam, jak się ze mnie śmiali, kiedy byłam w twoim wieku — powiedziała na nagraniu mama dziewczynki. Sahana zapytała, dlaczego Vidya nie goliła twarzy od najmłodszych lat. Kobieta odparła, że jej matka nie pozwalała na takie zabiegi

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Nagranie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. "Kochająca matka zrobi wszystko, aby ochronić dziecko"

Internauci i internautki są zachwyceni postępowaniem matki dziewczynki. Wielu komentujących wyznało, że przeszli przez podobne sytuacje w szkole oraz wśród rówieśników.

Kochająca matka zrobi wszystko, aby ochronić dziecko przed przykrą sytuacją.
Chciałabym, żeby mój tata pozwolił mi to zrobić, ale on po prostu nie rozumiał.
Jestem Latynoską i dorastałam z mnóstwem włosów wszędzie... Błagałam mamę, żeby pozwoliła mi się ogolić, a kiedy to zrobiła, poczułam się o wiele pewniej.
Na zajęciach wychowania fizycznego wstydziłam się włosów na nogach. Mama nie pozwoliła mi ich ogolić.
Fajnie, że pozwalasz jej pielęgnować brwi, ale jednocześnie pokazujesz, żeby je akceptowała. Ja nie mogłam dotykać pęsety, dopóki nie osiągnęłam pełnoletności.
Więcej o: