Zwykle to biżuteria lub bielizna. Jej chłopak miał inny pomysł na prezent. "Nie miałam pojęcia jak zareagować"

"Jesteś z niewiarygodnie inteligentnym emocjonalnie i miłym mężczyzną." Internauci są pod wrażeniem dojrzałości chłopaka, twierdzą że powinna się cieszyć, bo takie związki się po prostu nie zdarzają.

Początki wielu związków to wielka ekscytacja, motyle w brzuchu i nieustająca ciekawość jak będzie przebiegać następne spotkanie. Przelotne uśmiechy, coraz pewniejsze i śmielsze zachowania, aż w końcu robi się coraz poważniej. Każdy związek to zupełnie inna historia. To dwoje ludzi, którzy próbują się poznać. Są ciekawi swoich zdań na różne tematy. Czasem wywołuje to między nimi kłótnie, czasem okazuje się, że wyznają bardzo podobne wartości, a niekiedy uczą się szukać kompromisu, próbując szanować się nawzajem i spotkać gdzieś pośrodku. Następne kroki to zamieszkanie ze sobą i plany na resztę życia. Najważniejsze jest to, by na żadnym etapie żadna z osób nie czuła się zależna od drugiej. A z tym niestety bywa różnie. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nietypowy prezent na rocznicę zamieszkania razem

Pewna kobieta postanowiła opisać internautom na Reddicie pewną sytuację, jaka wydarzyła się między nią a jej chłopakiem. Są ze sobą już od ponad dwóch lat, a od roku ze sobą mieszkają. Nie spodziewała się, że na rocznicę zamieszkania razem dostanie od swojego chłopaka prezent. Popularną praktyką jest kupowanie przez partnerów bielizny, biżuterii, voucherów do spa lub kosmetyczek albo jakiś praktycznych gadżetów ułatwiających codzienność. To nie dotyczy partnera autorki posta, on z okazji rocznicy zamieszkania razem usiadł obok niej i wręczył jej prezent. Było to 2 500 dolarów. To dla dziewczyny bardzo dużo pieniędzy. Ani nie wiedziała jak się zachować, ani co to miałoby oznaczać. 

Zobacz wideo Chodakowska o pieniądzach: Mogłabym wyjechać na drugi koniec świata, ale rzeczy materialne nie dają mi satysfakcji

Internauci zachwyceni gestem chłopaka, uważają że świadczy o wyjątkowej dojrzałości

Chłopak nie szczędził wyjaśnień. Doskonale zdaje sobie sprawę, że możliwości finansowe dziewczyny są ograniczone. Czasem udaje jej się zapłacić za randkę, ale większość idzie na ukończenie szkoły. Chłopak całe swoje dzieciństwo patrzył jak jego mama uzależniona jest od swojego partnera. Nie mogła odejść od niego, głównym powodem był brak środków finansowych. Chciał, aby jego dziewczyna nigdy nie znalazła się w pułapce finansowej i nie była z nim w związku tylko dlatego, że nie stać jej na odejście. Te pieniądze ma przeznaczyć na czarną godzinę. Mają pomóc jej w zbudowaniu pewności siebie i upewnieniu się, że jest z nim z miłości, a nie dla pieniędzy. Dziewczyna napisała na forum, ponieważ potrzebowała się wygadać. Pierwszy raz miała do czynienia z taką sytuacją i zupełnie nie miała pojęcia jak się zachować. W poście opisała, że nigdy nie pomyślała, że jest ze swoim chłopakiem dla pieniędzy i nie wie co o tym myśleć. Internauci jednak nie zawiedli. Pocieszyli dziewczynę, że taki czyn świadczy o wielkiej dojrzałości u chłopaka. W najpiękniejszy z możliwych sposobów troszczy się o nią i powinna to docenić, bo taki mężczyzna to skarb. 

Myślę, że był to miły gest z jego strony, oparty na historii jego rodziny, ale ponieważ nie jest to coś, co spotyka się na co dzień, może to być odebrane jako dziwne.
Myślę, że to niesamowity prezent. Miałem mamę, która nie mogła się wydostać ze względu na finanse.
Bardzo niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo kobiety mogą wpaść w pułapkę finansową. Jeśli wiedzą, nie przejmują się tym. Twój chłopak wie, to niezwykłe.
To, co zrobił, było miłym i przemyślanym prezentem od małego chłopca, który nigdy nie chce sprawić, by ktokolwiek poczuł się tak, jak czuła się jego mama.
Jesteś z niewiarygodnie inteligentnym emocjonalnie i miłym mężczyzną.

Źródło: reddit.com

Więcej o: