Myślałam, że wszyscy gapią się na mnie na siłowni, bo jestem urocza - powód był niestety inny. "Szczęściarze!"

Ćwiczenia nie tylko sprawiają, że zmienia się nasza sylwetka, a forma staje coraz lepsza. Poprawiają nam nastrój, dzięki nim mamy też więcej energii. W przypadku Gracie, wizyta na siłowni okazała się najbardziej zawstydzającą chwilą w jej życiu. Wszystko przez psa.
Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o zabawnych sytuacjach i wpadkach. "Było ciężko wytrzymać"

Podobno istnieją dwa terminy w ciągu całego roku, gdy siłownie i klubu fitness pękają w szwach. Po raz pierwszy dzieje się to w styczniu i lutym, kiedy ludzie mają najwięcej motywacji i stawiają sobie przed sobą noworoczne cele. A najczęstszy to, ten dotyczący walki o własną sylwetkę i powrót do formy. Drugi raz dzieje się to w okolicach wakacji, gdy terminy wymarzonych wyjazdów zbliżają się wielkimi krokami i na siłowni pojawiają się ci najbardziej zmotywowani i przepełnieni nadzieją, że uda się jeszcze zbliżyć do celu. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ta wizyta na siłowni wpłynęła zwiększone poczucie własnej wartości, aż do czasu pójścia pod prysznic

Gracie Ferguson, 22-latka która jest aktywna w mediach społecznościowych, jest jedną z tych osób, które na siłownię uczęszczają przez cały rok. Na jej koncie na TikToku pod nazwą @gracieferggg dzieli się ze swoją społecznością urywkami z codzienności. Widać, że wygląd jest dla niej ważny. Dba o to, by być w formie. Ma spore poczucie humoru, lubi spędzać czas z przyjaciółmi i świetnie się przy tym bawić. Zna swoją wartość, jest pewna siebie i darzy się sympatią. Gdy ostatnio była na siłowni zorientowała się, że inni ćwiczący co chwila na nią zerkają. Sprawiło jej to mnóstwo radości. Widziała delikatne uśmiechy na ich twarzach, które utwierdzały ją w tym, że dobrze wygląda i wciąż może podobać się wielu osobom. I choć nikt nie twierdzi, że jest inaczej powód tych spojrzeń okazał się zupełnie inny nić myślała. 

Dziura w spodniach okazała się winowajczynią zawstydzającej sytuacji

Po skończonym treningu, dumnie przemaszerowała przez siłownię i udała się do szatni. Dopiero, gdy rozebrała się, by odświeżyć się pod prysznicem wszystko stało się jasne - do jej spodenek do ćwiczeń dobrał się w domu pies, który wygryzł w nich dziurę. Podczas ćwiczeń dziura ukazywała u Gracie kawałek pośladka, co musiało wywoływać uśmiechy i rozbawienie u innych. Kobieta opowiedziała tę sytuację na krótkim nagraniu na TikToku, przyznała że to była zawstydzające, starała się jednak podejść do tego z humorem. Nie powiedziała czy zamierza się wkrótce pojawić na siłowni ponownie, ale z komentarzy zamieszczonych pod nagraniem wynika, że niektórzy internauci "zapadliby się pod ziemię". Inni na pocieszenie dodali, że dziura na pewno nie była jedynym powodem, dla którego skupiała na sobie wzrok. W końcu jest urocza i wygląda na bardzo sympatyczną dziewczynę. 

Więcej o: