Zajęła czwarte miejsce w "Top Model". Dziś jest żoną znanego prezentera. "Piorun od razu"

Joanna Ibisz w 2011 r. wzięła udział w 2. edycji "Top Model", gdzie zajęła 4. miejsce. Jak potoczyły się jej losy po udziale w popularnym show? Okazuje się, że modeling to niejedyna jej pasja, ponieważ stawia też na rozwój w nauce.

Joanna Ibisz (wcześniej Kudzbalska) w 2011 r. zajęła 4. miejsce w 2. edycji programu stacji TVN "Top Model". Później postawiła na rozwój kariery w modelingu – brała udział w wybiegach i pozowała w wielu sesjach zdjęciowych. Z czasem porzuciła modeling na rzecz studiów i wzięła ślub ze znanym prezenterem Krzysztofem Ibiszem. Dziś jest mamą i certyfikowaną lekarką medycyny stylu życia oraz terapeutką medycyny chińskiej. Studiowała na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Daria ciepło o Krzysztofie Ibiszu. "To jest petarda"

Joanna Ibisz o jąkaniu i udziale w "Top Model". "To bardzo zmieniło moje życie"

W rozmowie z Oskarem Netkowskim reporterem dzieńdobry.tvn.pl Joanna wyznała, że już jako 13-latka rozpoczęła przygodę z modelingiem. Nie było jej jednak łatwo, ponieważ borykała się z problemami z jąkaniem. Z tego powodu sesje zdjęciowe bywały dla niej stresujące. Dziś kobieta zwalczyła trudności i stara się być wsparciem dla osób z podobnymi kłopotami. - Sprawia mi to ogromną przyjemność, jak ktoś do mnie pisze, że się jąka i czy mogę mu pomóc w jakikolwiek sposób. Wtedy podaję te pomysły, mówię, na jakiej byłam terapii. Potem, jak dostaję wideo czy wiadomości od tych osób, które faktycznie to zmieniły, to jest mi tak dobrze z tym, bo po prostu wiem, jak trudne jest życie z jąkaniem i jak wspaniałe jest bez – wyznała.

Joanna wyjawiła też, że bardzo pozytywnie wspomina udział w programie. - Fajne jest też to, że mam cały czas przyjaźnie, znajomości z tego okresu, z czasu programu. To bardzo zmieniło moje życie, także bardzo dobrze to wspominam – powiedziała. Joanna Ibisz swoją przygodę z "Top Model" zakończyła tuż przed finałem, gdy zajęła 4. miejsce. Choć początkowo była rozczarowana, nie przeszkodziło jej to w dalszym rozwoju kariery w modelingu. - Potem ważna jest praca z agencją, to czy trzymamy formę, czy jesteśmy dostępni i tak dalej – powiedziała.

 

Joanna Ibisz i Krzysztof Ibisz. Długo ukrywali łączące ich uczucie

Joanna Ibisz od kilku lat związana jest z popularnym prezenterem Krzysztofem Ibiszem. Para pobrała się w sierpniu 2021 r., a już rok później powitali na świecie synka. Joanna jest trzecią żoną Krzysztofa. Zakochani przez długi czas unikali blasku fleszy i ukrywali łączącą ich relację. Dopiero gdy na światło dzienne wyszła seria artykułów na temat relacji pary, Krzysztof przyznał, że jest zakochany i udzielił kilku wypowiedzi o łączącym ich uczuciu. Podobno Ibisz oświadczał się Joannie aż trzy razy, zanim ta wreszcie przyjęła jego oświadczyny. Między małżonkami jest 27 lat różnicy. - Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – powiedział prezenter w programie Izabeli Janachowskiej. Para nieprędko poinformowała też media o stanie błogosławionym Joanny. Dziś od czasu do czasu publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Więcej o: