Miała 6 lat, gdy została gwiazdą "Rodzinki.pl". Nowe zdjęcie wywołało burzę. "Co tu się zadziało"

Emilia Dankwa przez kilka lat wcielała się w rolę rezolutnej Zosi w serialu "Rodzinka.pl". Wielu widzów pamięta ją jako małą dziewczynkę, jednak dziś gwiazda ma już 18 lat i próbuje sił w modelingu oraz prężnie działa w social mediach. Jedno z jej ostatnich zdjęć wywołało burzę w sieci.

Emilia Dankwa jeszcze jako dziecko wzięła udział w popularnej produkcji stacji TVP "Rodzinka.pl". Zagrała w niej uroczą Zosię Zalewską, koleżankę Kacperka Boskiego. Dziś młoda gwiazda ma już 18 lat i zachwyca zdjęciami na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 151 tys. osób. Dankwa nie boi się eksperymentować z modą. Bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych i co jakiś czas zaskakuje ich efektami obserwujących. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" dodała zaskakujące zdjęcie. Ażurowa sukienka podkreśliła jej atuty

Po zakończeniu serialu "Rodzinka.pl" Emilia Dankwa wciąż rozwija karierę. Bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych oraz regularnie publikuje posty zarówno na Instagramie, jak i na TikToku. Na jednym z ostatnio opublikowanych zdjęć Emilia Dankwa ma na sobie ażurową, odważnie wyciętą sukienkę z dzianiny, która podkreśliła jej atuty. Oprócz ubrania w oczy rzuca się też burza loków gwiazdy. Fotografia wywołała burzę w komentarzach. Podczas gdy jedni podziwiają efekty sesji zdjęciowej i wróżą aktorce ogromną karierę, inni fani zwracają uwagę na jedno.

 

Internauci komentują zdjęcie Emilii. "Jest i pani z Photoshopa"

Uwagę wielu internautów zwróciły detale opublikowanego zdjęcia. Niektórzy zarzucają młodej artystce, że zdjęcie jest mocno przerobione w programie graficznym, przez co nie ukazuje młodej gwiazdy w naturalnej wersji.

To zdjęcie ma na sobie tyle filtrów i poprawek, że szok. Nikt nie ma aż tak gładkiej twarzy i ciała.
Widać, że robione w Photoshopie
Dużo filtrów i poprawek, ale zdjęcie ładne.
Wygląda jak AI.
Jest i pani z Photoshopa.
Więcej o: