Wielki powrót znienawidzonego trendu. W latach 2000. nosili je wszyscy

Nikt się nie spodziewał, że ten kontrowersyjny element garderoby powróci do nas niczym bumerang. Jednak jak to bywa w modzie, pewne rzeczy dostają po latach kolejną szansę i znajdują drogę do obecnie panujących trendów. Czy to ubranie może wyglądać stylowo?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku tego wieku biodrówki chciała mieć w szafie każda z kobiet. Nosili je wszyscy, od największych gwiazd, po nastolatki i dojrzałe panie. Wraz z biegiem czasu spodnie te straciły jednak swoje dobre imię, a gdy na do trendów powróciły modele z wysokim stanem, o biodrówkach słuch zaginął. Pozostały tylko mglistym wspomnieniem, o którym niektóre z nas wolałyby zapomnieć. Jednak w tym roku spodnie tego typu powracają i znów znajdują wygodne miejsce w szafach fashionistek. Czy ten trend może wyglądać stylowo? 

Zobacz wideo Red Lipstick Monster o popularnych hasłach i trendach. "Można je sobie wsadzić w d**ę"

Biodrówki powracają do świata mody. Blogerki pokochały model z szerokimi nogawkami

U Grece Ghanem zobaczyłam biodrówki o szerokiej i dość długiej nogawce. Różnią się one od typu spodni, które królowały w latach 2000, gdyż wtedy większe rozpoznanie zdobył model rurek. Topowa blogerka zestawiła swoje białe denimowe spodnie z kurtką o tym samym wykończeniu i zaskakująco także z elegancką beżową kamizelką. Strój dopełniły czarne klapki na cienkiej płaskiej podeszwie. Stworzyło to bardzo ciekawy look na co dzień. 

 

Spodnie typu biodrówki jako element stylizacji na wakacyjne dni. Połącz je z krótkim topem 

Biodrówki w podobny stylu włączyła do swojej stylizacji Juwei Teoh. Zestawiła ona swój czarny jeansowy model z krótkim topem na ramiączka w klasycznym białym kolorze. Ciekawym akcentem tej stylizacji, jest wystająca spod spodni bielizna o wysokim stanie. Jako buty Juwei wybrała skórzany model o spiczastym nosku. Całość dopełniła dość masywną torbą na złotym łańcuchu. 

 

Dua Lipa lansuje biodrówki o nietypowym fasonie. Ten ciekawy model przyciąga wzrok 

Dua Lipa postawiła na biodrówki o ciekawym fasonie, wyróżniającym się z tłumu. Czarne spodnie piosenkarki mają woskowane wykończenie, a przód urozmaica drobne wycięcie. Nogawki tego modelu rozszerzają się ku dołowi od kolana, tworząc fason typu dzwony. Dua Lipa do tych ciekawych biodrówek założyła luźną koszulkę z nadrukiem o krótkim kroju. Co sądzicie o trendzie biodrówek? 

 
Więcej o: