Tak wyglądała Ewa Wachowicz, gdy zdobyła koronę Miss Polonia. Miała wtedy 22 lata

Za nami tegoroczne wybory Miss Polonia oraz Miss Polski. Na wydarzeniu nie zabrakło Ewy Wachowicz, która w 1992 roku sama otrzymała koronę Miss Polonia. Jak w tamtym czasie wyglądała gwiazda?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Gdy Ewa Wachowicz była nastolatką, zapisała się do agencji modelek. Zadebiutowała podczas otwarcia restauracji Dolce Vita w Krakowie. W 1992 roku zdobyła tytuł "najmilszej studentki Krakowa", Miss Małopolski oraz Miss Polonia. W tym samym roku została III wicemiss świata, a w 1993 zwyciężyła w World Miss University.

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Wybory Miss Polski 2023. Jurorką Ewa Wachowicz

Oprócz modelingu Wachowicz odkryła w sobie inną pasję - gotowanie. Od 2007 roku prowadzi program kulinarny "Ewa gotuje" na antenie Polsatu. Była też jurorką programu "Top Chef". Oprócz tego jest autorką kilku książek z przepisami.

W niedzielę 16 lipca odbyły się wybory Miss Polski. Koronę otrzymała Angelika Jurkowianiec. W jury zasiadały m.in. Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka oraz Izabela Janachowska. Ewa zadała szyku w białej, dopasowanej kreacji. Obecnie ma blond włosy do ramion i opadającą na czoło grzywkę. 31 lat temu wyglądała jednak zupełnie inaczej.

 

Miss Polonia 1992. Tak wyglądała kiedyś Ewa Wachowicz

Na profilu na Instagramie prezenterka wraca czasem wspomnieniami do konkursu Miss Polonia 1992. Publikuje stare zdjęcia, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak bardzo się zmieniła. Gdy gwiazda brała udział w konkursie, miała długie, ciemne i kręcone włosy. Jak sama przyznała w opisie do zdjęcia, to jej naturalny kolor włosów, zanim zaczęła je farbować.

 

W październiku Ewa skończy 53 lata. Od wyborów Miss Polonia 1992 minęło ponad 30 lat, a Wachowicz przez wiele osób wciąż jest uważana za jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych Polek. Jej kreacja na tegoroczne wybory Miss Polski bardzo przypadła do gustu internautom.

Więcej o: