Znaki zodiaku od najbardziej upartego do ustępliwego. Niektóre za nic nie zmienią zdania

Gwiazdy wskazują na wiele cech charakteru, które dotyczą konkretnych znaków zodiaku. Okazuje się, że niektóre osoby mogą być uparte, a inne ustępliwe. Sprawdź, na której pozycji plasuje się twój i czy dołączony opis się zgadza.

Niektórzy wierzą w moc astrologii i określanie cech charakteru na podstawie daty urodzenia. Okazuje się, że można uporządkować znaki zodiaku w kolejności od najbardziej upartego do ustępliwego. Na której pozycji znajduje się twój? Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Znaki zodiaku od najbardziej upartego do ustępliwego. Baran, Byk, Rak, Lew, Koziorożec, Panna

 • Baran — Rzadko boi się konfliktów, bo wie, że ma szanse wygrać. Lubi konkurować i nigdy nie ustępuje, by zadowolić innych. Działa szybko, a czasem nawet impulsywnie.
 • Byk — znany jest z bycia jednym z najbardziej upartych znaków zodiaku. Gdy podejmie jakąś decyzję, za nic w świecie nie zechce jej zmienić i raczej nikt nie da rady przekonać go do zmiany zdania.
 • Rak — Złości się, gdy coś idzie nie po jego myśli. Jeśli ktoś zrani jego uczucia, szybko pokaże nieustępliwą i upartą naturę. Zdarza się, że nie może znieść, gdy ktoś ma inną opinię i zażarcie broni swojego zdania.
 • Lew — Jest królem zodiakalnej dżungli. To sprawia, że uwielbia dominować i czasem narzuca innym swoje zdanie. Żadne poprawki nie mogą mieć miejsca bez aprobaty Lwa.
 • Koziorożec — Czasem zachowuje się, jakby pojadał wszystkie rozumy. Rzadko otwiera umysł na cudze pomysły i wierzy, że jego własne są najrozsądniejsze.
 • Panna — Bywa krytyczna i analizuje szczegóły. Dąży do doskonałości i często wie, że ma rację. To sprawia, że rzadko decyduje się ustąpić.

Te znaki zodiaku mogą ustąpić i zmienić zdanie. Waga, Skorpion, Bliźnięta, Strzelec, Wodnik, Ryby

 • Waga — Może brakować jej harmonii. Z tego względu co jakiś czas zmienia zdanie i trudno podjąć jej ostateczną decyzję. Czasem może też wykręcić się z wcześniejszych obietnic.
 • Skorpion — Jest indywidualistą ceniącym sobie własne towarzystwo. Choć lubi mieć własne zdanie, może się zdarzyć, że pod naciskiem innych je zmieni i postawi na propozycję bliskich.
 • Bliźnięta — Są pełne energii i zaangażowania, a przy tym inteligentne, dowcipne i nade wszystko cenią sobie bliskich. To właśnie w trosce o relacje mogą postanowić ustąpić w ważnej sprawie.
 • Strzelec — Uprzejmy i empatyczny optymista. Zazwyczaj wie, czego chce od życia, jednak bywa nieokrzesany, przez co może często zmieniać zdanie pod wpływem chwili.
 • Wodnik — Jest indywidualistą, któremu może brakować samodyscypliny. Czasem zapomina o wcześniej podjętej decyzji, skutkiem czego ustępuje i stawia na coś innego niż jeszcze chwilę wcześniej.
 • Ryby — Mają łagodne usposobienie i mogą bujać w obłokach. Cenią sobie romantyczne relacje i bliskość. Zdarza się, że nie mają swojego zdania i wybierają to, na co decyduje się partner.
Więcej o: