Chciała mieć długie paznokcie i zrobiła sobie tipsy. Efekt przyprawia o dreszcze. "Jak ty to zdjęłaś?"

Tiktokerka @__onlyforfun__ jakiś czas temu opublikowała nagranie, na którym opowiedziała, jak postanowiła przykleić na paznokcie tipsy. Już na samym początku przyznała, że prawie straciła przez to naturalne paznokcie. Dlaczego tak się stało?

Tiktokerka publikująca nagrania pod nazwą @__onlyforfun__ jest jednocześnie polską modelką i influencerką. Jakiś czas temu postanowiła opublikować filmik, w którym podzieliła się z obserwatorami tym, co spotkało ją po doklejeniu tipsów na paznokcie. Wideo w szybkim czasie zyskało sporo rozgłosu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odwiedziła salon kosmetyczny. Zrobiła sobie paznokcie i laminację rzęs

Nakleiła tipsy na paznokcie. Takiego efektu się nie spodziewała

Natalię obserwuje już na TikToku ponad 75 tys. osób. W aplikacji dużym zainteresowaniem cieszą się tzw. storytime, na których autorzy opowiadają o różnych sytuacjach z życia, które ich spotkały. W jednym z nagrań @__onlyforfun__ opowiedziała, czego doświadczyła, gdy postanowiła nakleić na paznokcie tipsy. Już na wstępie zaznaczyła, że prawie straciła paznokcie. - Wszystko zaczęło się od mojego super pomysłu, aby zrobić sobie tipsy. Wiecie, byłam na wakacjach, chciałam wyglądać "fancy", no i czuć się lepiej.

W dalszej części nagrania autorka przyznała, że już od dawna robi tipsy i nigdy nie miała problemu, by je zdjąć. Dodała, że naklejane paznokcie zazwyczaj odpadają już po 2-3 dniach. @__onlyforfun__ postanowiła więc dodatkowo wspomóc je specjalnym klejem kupionym w sklepie z kosmetykami. Nie to było jednak przyczyną późniejszego problemu. Okazuje się, że nastolatka postanowiła przykleić tipsy na paznokcie hybrydowe i użyła w tym celu sporej ilości preparatu. Po dwóch tygodniach okazało się, że nie da się ściągnąć tipsów. Aceton nie zadziałał, więc sięgnęła po frezarkę i postanowiła pozbyć się ich razem z hybrydą. Na sam koniec nagrania @__onlyforfun__ odradziła wszystkim, by kiedykolwiek postępowali tak jak ona, gdyż po całej sytuacji płytka jej naturalnych paznokci była w bardzo złym stanie.

Internautki podzieliły się własnymi przeżyciami. "Co wy robicie z tymi paznokciami"

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy zaciekawionych sytuacją internautek. Niektóre odniosły się do przedstawionej historii, podczas gdy inne postanowiły podzielić się własnymi przeżyciami.

Ale po tej historii boję się już robić.
Co wy robicie tymi paznokciami? U mnie jakbym chciała, spokojnie wytrzymają 3 tygodnie na pierwszy lepszy klej bez odpadnięcia.
Mi się trzymają 2 dni, masakra i muszę je ciągle doklejać, ale kiedyś przed szkołą sobie przykleiłam na jakiś dobry klej i potem miałam problem.
Jestem ciekawa, jak ty to zdjęłaś.
Więcej o: