54-letnia gwiazda "Bridget Jones" w końcu znalazła miłość. Aktorka pokazała młodszego chłopaka. Słodcy?

Znamy ją z kultowej już serii filmów pod tytułem "Dziennik Bridget Jones", gdy z zaangażowaniem oglądałyśmy losy bohaterki, wspólnie śmiejąc się i roniąc łzy. 54-letnia aktorka Renee Zellweger pokazała się po raz pierwszy z młodszym partnerem, z którym szalała na imprezie.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

54-letnia Renee Zellweger podbiła nasze serca w kultowej serii filmów opowiadających o losach Bridget Jones, opartej na książce "Dziennik Bridget Jones". Ekranizacja doczekała się aż dwóch kontynuacji, w których bacznie śledziłyśmy życie bohaterki, śmiejąc się i wspólnie roniąc łzy. Komedia romantyczna opowiadała o mieszkance Londynu, mierzącej się z problematycznym życiem romantycznym, kilkoma kilogramami nadwyżki i uciążliwą relacją z matką. Po dwóch dekadach od pierwszej części filmu aktorka znalazła miłość i pokazała się z młodszym partnerem. 

 
Zobacz wideo "Duma i uprzedzenie" była inspiracją dla "Dziennika Bridget Jones"

Renee Zellweger i Ant Anstead pozują wspólnie na Instagramie. Towarzyszą im dzieci prezentera

Ant Anstead podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem z Renee Zellweger w towarzystwie dwójki swoich dzieci, 16-letniego syna o imieniu Archie oraz 19-letniej córki Amelie. Anstead jest brytyjskim prezenterem telewizyjnym w wieku 44 lat. Na zdjęciu możemy zobaczyć, że wszyscy z nich wyglądali bardzo elegancko. Anstead z synem mieli na sobie garnitur, a Renee z córką prezentera postawiły na zjawiskowe sukienki. Gwiazda "Dzienników Bridget Jones" pomieniała w złotym połyskującym modelu na jedno ramię. Amelie zachwycała w czarnej długiej sukience bez ramiączek z ozdobnymi kamieniami doszytymi na linii dekoltu i w talii. 

Renee Zellweger i Ant Anstead z dziećmiRenee Zellweger i Ant Anstead z dziećmi Instagram @ant_anstead

Gwiazda "Dzienników Bridget Jones" znalazła miłość po nieudanych próbach. Aktorka przeszła przez rozwód

Ostatni długoterminowy związek aktorki rozpadł się w 2019 roku. Wcześniej Renee Zellweger była także przez kilka lat mężatką. Bohaterka "Dzienników Bridget Jones" nie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci i mediach społecznościowych. Nie używa też Instagrama. Zapozowanie z młodszym chłopakiem było nietypowym posunięciem aktorki. 

Renee Zellweger i Ant Anstead z dziećmiRenee Zellweger i Ant Anstead z dziećmi Instagram @ant_anstead

"On naprawdę ją kocha". Renee Zellweger i Ant Anstead w szczęśliwym związku 

Zellweger i Anstead świętowali zeszłego kwietnia swoją drugą rocznicę, którą prezenter uczcił, dzieląc się na swoim profilu na Instagramie migawkami z ich wspólnych zdjęć. Według źródła magazynu "People" tworzą oni szczęśliwą i pełną miłości relację.

Ant jest bardzo szczęśliwy z Renée. On ją naprawdę kocha.
 

Źródła: www.dailymail.co.uk

Więcej o: