Fan Dody będzie miał ten ślad na ciele do końca życia. "Tragedia"

Co dziesiąty fan Dody decyduje się na cierpienie w imię piosenkarki. Dorota Rabczewska podzieliła się na Instagramie zdjęciem jej zwolennika, pod którym poprosiła internautów "proszę nie wyśmiewać, nie oceniać ani krytykować". Obserwatorzy jednak ostro skomentowali decyzję fana.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dorota Rabczewska, znana pod pseudonimem Doda, przez ostatnie dekady występowania na polskiej scenie muzycznej, zebrała wokół siebie ogromną liczbę fanów, którą możemy liczyć w milionach. Jej zwolennicy wspierają każdy krok kariery piosenkarki, nie tylko przez kupowanie płyt oraz uczestniczenie w koncertach, ale także przez... tatuaże. 

Zobacz wideo Doda o banie od Górniak. Wyznaje, kogo sama zablokowała. Mówi też o Marinie

Fan decyduje się na tatuaż związany z Dodą. Uwielbienie czy czysta głupota? 

Jeden z fanów zdecydował się wykonać podobiznę Dody na swoim ramieniu. Za inspirację posłużyło mu zdjęcie artystki, na którego wzorze został wykonany tatuaż. Zdjęciem wykonanej pracy piosenkarka podzieliła się na Instagramie, prosząc w opisie swoich fanów o wyrozumiałość. 

Proszę nie wyśmiewać, nie oceniać ani krytykować — lasery kosztują.
 

Internauci ostro komentują tatuaż fana. Artystka wyłączyła komentarze

Internauci jednak nie posłuchali prośby Dody. Tatuaż jej fana został skrytykowany w komentarzach i wiele osób wyraziło na jego temat negatywną opinię. Według nich, choć pomysł był dobry, to wykonanie minęło się z zamysłem, pozostawiając na ciele "karykaturę". Artystka zdecydowała się wyłączyć komentarze. 

To ewidentnie niedoszkolony tatuażysta, bo to mogłoby wyglądać o wiele lepiej.
Niestety ręka do amputacji. Ludzie, którzy nie potrafią robić tatuaży, nie powinni mieć dostępu do igły.
Fajny pomysł, ale mam nadzieję, że tatuażysta zajmuje się tatuażami karykaturalnymi
Wykonanie, to jest tragedia.
 

Co dziesiąty fan wykonuje tatuaż na cześć piosenkarki. Doda wyznaje, że stresuje się dawać autografy

Zwolennik z postu artystki nie jest pierwszym, który zdecydował się na symbol Dody na swojej skórze. Piosenkarka wyznała, że co dziesiąty fan posiada na ciele pamiątkę związaną z artystką, cytatem piosenki, logo płyty, datę koncertu, czy jej wizerunkiem. Niektórzy z nich tatuują sobie także autograf piosenkarki, co sprawia, że Doda stresuje się przed każdym podpisem dla fana. Co sądzicie o tatuażach na cześć artysty?

Co najmniej co dziesiąty mój fan ma jakąś pamiątkę na ciele związaną ze mną. Czy to cytat z piosenki, czy to mój wizerunek, czy logo płyty, czy datę super koncertu albo, co mnie najbardziej stresuje, mój podpis wykonany na ciele.

Tatuaże na wzór DodyTatuaże na wzór Dody Screenshot InstaStory: @dodaqueen

Więcej o: