Co się stało z dłońmi księżnej Kate? Są często w plastrach. Wiadomo dlaczego

Księżna Kate Middleton często występuje publicznie. Co jakiś czas na jej dłoniach można zauważyć plastry. Skąd się wzięły? Okazuje się, że wszystko związane jest z zainteresowaniami i pasjami księżnej.

Kate Middleton dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, zawierając związek małżeński z księciem Williamem w 2011 r. Od tamtej pory cieszy się wśród Brytyjczyków sporą popularnością i często bierze udział w ważnych uroczystościach, na których wita się z ludźmi. Po śmierci królowej Elżbiety II i wstąpieniu Karola III na tron otrzymała tytuł księżnej Walii. Czasem na dłoniach Kate można zauważyć plastry. Do czego służą i skąd się wzięły?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Plastry na dłoniach księżnej Kate. Skąd się wzięły?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że pasją księżnej Kate jest... pieczenie ciast. Jak powszechnie wiadomo, posiłki dla rodziny królewskiej przygotowywane są przez kucharzy, jednak księżna czasem pozwala sobie na własnoręczne przygotowanie przysmaków, na przykład ciast i tortów urodzinowych dla członków rodziny królewskiej. Księżnej często towarzyszą w kuchni dzieci, którym zaszczepia pasję do gotowania i pieczenia.

Prawdopodobnie właśnie ze względu na tę pasję na dłoniach Kate można co jakiś czas zobaczyć plastry i opatrunki. Takie wyjaśnienie rozpowszechniono w brytyjskich mediach przez osoby blisko związane z pałacem. Inna teoria mówi o tym, że księżna bardzo lubi wykonywać prace w ogrodzie, podczas których również co jakiś czas dochodzi do uszkodzeń naskórka.

 

W internecie rozpętała się burza. Użytkownicy zastanawiają się, co się stało z dłońmi księżnej

Plastry na dłoniach księżnej Kate zainteresowały użytkowników TikToka, którzy w komentarzach pod jednym z nagrań zastanawiają się, co jest ich przyczyną. Niektórzy uważają, że mimo swojego statusu Kate jest również mamą i panią domu, dlatego plastry nie są niczym nadzwyczajnym.

Może uczy się gotować.
To pokazuje, że jest księżną, ale również mamą i panią domu.
Jest matką, która gotuje i wykonuje prace, które wykonują matki. Dlatego ma plastry.
Normalna żona i mama.
Więcej o: