Poszła powiększyć usta. Zabieg zapamięta na długo. "Trzeba uważać"

Ava Austen to popularna tiktokerka, którą obserwuje już prawie 230 tys. osób. W jednym z nagrań kobieta podzieliła się efektami wypełniania ust. Takiego rezultatu się nie spodziewała. Okazuje się, że doznała poważnej reakcji alergicznej.

Tiktokerka Ava Austen publikująca nagrania pod nazwą @the_ava_austen jakiś czas temu opublikowała materiał, na którym ukazała skutek nieudanego wypełniania ust. Okazało się, że kobieta doznała ciężkiej reakcji alergicznej. Jak do niej doszło?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co kiedy pyli? Podpowiadamy, kiedy muszą uważać alergicy

Postanowiła wypełnić usta. Takiego efektu się nie spodziewała

Ava opublikowała nagranie, na którym ukazała reakcję alergiczną po wypełnieniu ust. Poinformowała, że sytuacja miała miejsce rok wcześniej. Kiedy zdjęła maseczkę ochronną, okazało się, że po zabiegu jej wargi mocno spuchły, a później doznała tego również na policzkach. Klip wprawił wielu internautów w osłupienie i wyświetlono go już ponad 140 tys. razy. Zyskał też ponad 1700 polubień.

Użytkownicy TikToka zaskoczeni reakcją alergiczną Avy. "Wygląda na to, że zderzyłaś się z ulem"

Pod krótkim klipem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których zaskoczyła reakcja alergiczna i opuchnięta twarz Avy. 

Wygląda na to, że zderzyłaś się z ulem.
Trzeba uważać.
Wciąż wyglądasz uroczo.

Chcesz powiększyć usta? Nie zapomnij o teście alergicznym

Choć wypełnianie ust jest już dosyć powszechnym zabiegiem, wiele kobiet wciąż zapomina o wykonaniu testu alergicznego przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wypełniacze składają się z różnych substancji, takich jak kwas hialuronowy, kolagen i polimery. Test alergiczny polega na nałożeniu niewielkiej ilości produktu wypełniającego na skórę. Obszar jest później sprawdzany pod kątem oznak alergii (na przykład swędzenia, zaczerwieniania i obrzęku). Bardzo ważne, by informować osobę odpowiedzialną za powiększanie ust o wszelkich dolegliwościach natury alergicznej. Możliwe, że substancje zawarte w wypełniaczu przyniosą negatywne skutki, dlatego należy wcześniej upewnić się, że raczej nas to nie spotka.

Więcej o: