Vera Wang oszukuje fanów? Tak wygląda 74-letnia projektantka bez wygładzających filtrów

Vera Wang od lat wprawia w osłupienie swoim wyglądem, a patrząc na zdjęcia, które publikuje w sieci, aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 74 lata. W ostatnim czasie, fani coraz częściej zauważają, że gwiazda nadużywa na Instagramie wygładzających filtrów. A jak wygląda naprawdę? Te zdjęcia mówią same za siebie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Vera Wang to pochodząca z Chin projektantka mieszkająca w Nowym Jorku. Na Instagramie obserwuje ją ponad 879 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 27 czerwca 2023 roku Vera Wang świętował swoje 74. urodziny i mimo upływu lat, intryguje fanów na całym świecie swoim młodym wyglądem.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza sekret sylwetki. "Jeśli chcesz mieć formę, mając 50 lat."

Vera Wang bez wygładzających filtrów i photoshopa

Wiele fanek i fanów coraz częściej zarzuca jednak projektantce nadużywanie wygładzających filtrów na zdjęciach oraz nagraniach, które publikuje w mediach społecznościowych. Ostatnio w sieci pojawiły się fotografie, które Vera Wang udostępniła również na swoim instagramowym profilu. Na trzecim zdjęciu udostępnionym przez 74-letnią projektantkę widać jednak, że jest ono wygładzone, w odróżnieniu od tych, które pojawiły się w sieci na innych profilach, np. tego w poniższym poście. Pod różnymi postami projektantki kobiety jednak zgodnie przyznają, że Vera Wang niepotrzebnie retuszuje swoje zdjęcia i stale stosuje filtry, bo i tak wygląda świetnie, a faktura skóry czy zmarszczki są zupełnie normalne.

Jak Vera Wang dba o swój wygląd?

W rozmowie z "Harper's Bazaar" projektantka przyznała, że potrzebuje co najmniej 7-8 godzin snu, a w sypialni utrzymuje temperaturę zbliżoną do zera. Dzień zaczyna od śniadania do łóżka, które zazwyczaj składa się z jogurtu ze świeżymi owocami albo jajka i kiełbasy z kurczaka. W niedziele natomiast jada łososia z brązowym chlebem i dużą ilością cytryny. Na lunch zwykle jada sushi z brązowym ryżem i warzywami, chińskie brokuły gotowane na parze z chudym kurczakiem i ryżem albo sałatkę z karczochami. Kolacje jada nie później niż o 19:30 i bardzo często jest to tatar. Jak sama twierdzi, nie przepada szczególnie za jedzeniem, jednak "musi karmić mózg".

Z kolei w wywiadzie dla magazynu "People", Vera Wang zdradziła, że choć obecnie ćwiczy sporadycznie, swoją kondycję zawdzięcza także temu, że w dzieciństwie przez wiele lat trenowała łyżwiarstwo i taniec:

Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową.
Więcej o: