Wyprzedaż CCC: te buty za 45 zł pasują do wszystkiego! Letnie klasyki są też H&M i Reserved

Klapki to jedne z najwygodniejszych butów na letnie dni. Przy ich użyciu można skomponować wiele, bardzo udanych stylizacji! Na wyprzedaży w CCC znalazł się stylowy model klapek za 45 zł! Są one piękne i bardzo uniwersalne.

Klapki to jeden z tych rodzajów obuwia, który noszony jest wyłącznie latem, lub podczas wyjazdów do ciepłych krajów. Mimo to, warto posiadać przynajmniej jedną stylową parę w swojej garderobie – szczególnie, że klapki należą do jednych z najtańszych propozycji dostępnego na rynku obuwia. Dlaczego klapki to doskonała opcja na lato?

Klapki to najwygodniejsze i najbardziej uniwersalne obuwie na upalne dni. Model za 45 zł z CCC wygląda po prostu bosko!

Podczas upalnych dni, staramy się dobrać nasze ubranie w taki sposób, aby było one jak najbardziej przewiewne i komfortowe do noszenia. Jeśli chodzi o buty, rezygnujemy wówczas z ciężkich, skórzanych sneakersów czy trampek, nie mówiąc już o bardziej zabudowanych opcjach, aby uniknąć przegrzewania się i pocenia naszych stóp. Klapki stanowią więc jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o buty na upały. Są to bowiem jedne z najbardziej odkrytych butów dostępnych na rynku. 

Klapki z CCCKlapki z CCC Fot. CCC

Innym ze zdecydowanych atutów jeśli chodzi o klapki jest ich uniwersalność – pasują one bowiem do wielu różnych stylizacji. Jeśli wybierzemy odpowiedni dla naszej stopy model, klapki będą stanowiły także niezwykle wygodny i komfortowy w noszeniu rodzaj letniego obuwia. Na wyprzedaży w CCC dostępne są czarne klapki o bardzo modnym i uniwersalnym fasonie. 

Jak stylizować klapki? Modele z H&M i Reserved będą pasować do wielu stylizacji

Klapki to taki rodzaj butów, które będą doskonale prezentować się w połączeniu z wieloma elementami letniej garderoby. Szczególnie mając do dyspozycji model klapek w neutralnych kolorach takich jak czarny, beżowy czy brązowy, można przy ich użyciu skomponować wiele udanych stylizacji

 

Klapki doskonale komponować się będą w połączeniu z letnimi sukienkami w jasnych kolorach czy długimi spódnicami. Świetnie wyglądać będą także zestawione z eleganckimi szortami. Klapki to na tyle mało inwazyjne i nie rzucające się w oczy buty, że można je połączyć właściwie ze wszystkim. 

KlapkiKlapki Fot. H&M, Reserved

W sklepie H&M dostępne są piękne skórzane klapki ze złotą ozdobą, które świetnie pasowały będą do nieco bardziej eleganckich letnich stylizacji. W Reserved natomiast dostępne są również skórzane klapki w czarnym kolorze, z bardzo ciekawym paskiem. Model ten jest niezwykle uniwersalny i z pewnością przez wiele lat nie wyjdzie on z mody. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: