Paulina Krupińska z mężem na rowerach. Fani zwrócili uwagę na jedno. "Bez makijażu?"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Niedawno modelka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wycieczki rowerowej. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół.

Paulina Kupińska jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie często możemy znaleźć relacje z jej prywatnego życia. Wspólnie z mężem niedawno bawili się na drugim weselu Anny i Roberta Lewandowskich, a tym razem prezenterka pochwaliła się wycieczką rowerową. Internauci szybko zwrócili uwagę na brak makijażu

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, dlaczego nie publikuje wizerunku dzieci

Wakacyjne przygody Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. "Lato w Polsce jest piękne"

Krupińską na Instagramie obserwuje 430 tys. osób. Na profilu możemy znaleźć zdjęcia ze wspólnych aktywności z mężem, znanym muzykiem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Wakacyjne przygody małżeństwa to nie egzotyczne podróże, a piękne widoki południowej Polski. Małżeństwo wybrało się na wycieczkę rowerową, o czym Paulina Kupińska poinformowała na profilu.

Lato w Polsce jest piękne. Wycieczka rowerowa po burzy to najlepsze co mogliśmy dzisiaj zrobić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Modelka pokazała się bez makijażu. "Szkoda, że tak mało jest takich prawdziwych ludzi"

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Szybko zauważyli, że prezenterka pokazała się na zdjęciu w wersji sauté.

 
Bez makijażu i tacy piękni? Hmmm to podejrzane.
Prawdziwa, naturalna para, która udowadnia ze mniej znaczy więcej. Wielkie brawa za mądrość życiową.
Piękna naturalna para na zewnątrz i co najważniejsze wewnątrz. Pokazują Państwo, że nawet odnosząc sukcesy w świecie "show-biznesu" można pozostać wiernym sobie i żyć zgodnie z zasadami. Szanuję! Szkoda, że tak mało jest takich prawdziwych ludzi.
I to się nazywa szczęście.
Więcej o: