Małgorzata Rozenek podzieliła fanów. Wszystko przez sukienkę. "Do zamiatania ulic raczej"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się na Instagramie w sukience swojej marki. Stylizacja gwiazdy wzbudziła skrajne emocje. Jedni są zachwyceni, inni nie do końca. - "Robi wrażenie", "Dla mnie odpada" - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie ponad ponad 1,5 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Gwiazda nie kryje swojego zamiłowania do mody i bardzo często publikuje w sieci zdjęcia lub nagrania swoich stylizacji. Choć dla wielu obserwujących ją internautek jest ogromną inspiracją, to czasami jej modowe wybory potrafią wzbudzić skrajne emocje wśród internautek. 

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Małgorzata Rozenek w stylowej sukience

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła ostatnio na swoim instagramowym profilu nowy post ze zdjęciami, na których zapozowała w długiej sukience na ramiączkach z głębokim dekoltem na plecach. Stylizację uzupełniła kapeluszem, plecioną torebką oraz klapkami z ozdobnymi piórami. Jednak to właśnie na sukience skupiła się uwaga internautek.

 
Obłędna sukienka
Piękna, ale w naszych warunkach do zamiatania ulic raczej
Ładna, ale już widać, że się gniecie, więc dla mnie odpada
Taka sukienka wyjściowo wejściowa
Wow, robi wrażenie
Prześliczne wygląda pani w tej sukience
Piękna sukienka, ale dla większości przepaść finansowa

- piszą.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim stylu

Nie da się ukryć, że styl Małgorzaty Rozenek zmienił się od momentu, gdy pojawiła się w ona w show-biznesie. Obecnie gwiazda zachwyca swoją nienaganną prezencją i świetnym wyczuciem stylu. - Dobry styl to efekt poszukiwań. Pogłębiania wiedzy. Poszukiwania ponadczasowości. Dobry styl jest jakością. Kontrowersyjna, ale jakość zawsze się obroni. Dziś wiem, że wolę kupić klasykę. Jeden czarny golf, na który uzbieram pieniądze, ale będę się w nim czuła i wyglądała dobrze przez kolejne 10 lat - powiedziała przed laty w rozmowie z magazynem Joy.

Więcej o: