Ksiądz i zakonnica spędzili całą noc razem. Podzielił się swoimi wrażeniami

Ksiądz Rafał Główczyński to jedna z największych gwiazd polskiego TikToka. W mediach zrobiło się o nim głośno między innymi dzięki tańcom z dziewicą konsekrowaną. Niedawno popularny duchowny znowu zaskoczył swoich widzów.

Ksiądz Rafał Główczyński z parafii św. Michała Archanioła w Piastowie (województwo mazowieckie) aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Ma kanał na YouTubie oraz konto na TikToku, a publikowane przez niego treści cieszą się popularnością. Tak też było w przypadku jednego z najnowszych nagrań.

Zobacz wideo Jak pokolenie Z wyobraża sobie ślub?

Ksiądz spędził noc z zakonnicą. "Ksiądz i zakonnica po całej nocy"

Niedawno ksiądz Główczyński zrelacjonował na TikToku swoje spotkanie z siostrą Joanną. Kobieta towarzyszyła mu w czasie jednej z letnich nocy w Warszawie. Duchowny od jakiegoś czasu organizuje imprezy do udziału, w których zachęca zarówno wierzących, jak i niewierzących. - Ksiądz i zakonnica po całej nocy dziękują za... imprezę, rozmowy, modlitwę - poinformowali na tiktokowym nagraniu. "Ksiądz i zakonnica to zawsze tajemnica", "Gdy się łączą serca dwa w imię boże…" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod filmem.

Ksiądz Główczyński o kontakcie z osobami niezwiązanymi z Kościołem

Kanały księdza Główczyńskiego od jakiegoś czasu cieszą się ogromną popularnością. Jak twierdzi duchowny, bardzo zależy mu przede wszystkim na kontakcie z osobami, które nie są związanie z Kościołem. Organizowane przez niego w ostatnim czasie imprezy są doskonałą okazją do takich rozmów. 

- Czasami ktoś mi mówi: "Ksiądz to powinien poświęcać więcej czasu tym, którzy są w Kościele, a nie ganiać za tymi, którzy się od niego odwrócili". Oczywiście ci, którzy są, to piękni, wspaniali ludzie, ale oni SĄ. A ja czuję, że trzeba szukać również tych, którzy się oddalili, pogubili. Uważam, że trzeba do nich wychodzić, rozmawiać, być z nimi - powiedział w rozmowie z portalem Aleteia.

Więcej o: