3 najwierniejsze znaki zodiaku. Skok w bok im nie w głowie. Stworzysz z nimi szczęśliwy związek

Gdy kochają, to całymi sobą. Nie w głowie im flirty i potajemne schadzki z innymi. Poznaj trzy najwierniejsze znaki zodiaku, dla których szczerość i wierność w związku są wartością nadrzędną, a zdrada wywołuje jedynie obrzydzenie. Czy jesteś jednym z nich?

Choć do horoskopów należy podchodzić z dystansem oraz przymrużeniem oka, wedle astrologów data urodzenia ma wpływ na naszą osobowość oraz podejmowane decyzje. Wedle tego niektórzy mają większe skłonności do zdrady, podczas gdy inni nawet nie chcą o niej myśleć. Które znaki zodiaku są uznawane za najwierniejsze?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lidia Popiel o związku z Bogusławem Lindą. Mówi o wolności i zdradzie

Rak to niezwykle oddany znak zodiaku. Nie szuka chwilowych przygód

Rak to zdecydowanie jeden z najbardziej wiernych znaków zodiaku. Miłość i rodzina to dla niego najważniejsze wartości, dla których jest w stanie wiele poświęcić. Jest oddany, szczery i kochający. Zawsze możesz na nim polegać. Zamiast poszukiwać nowych doznań czy krótkich przygód, woli skupić się na tym, co już posiada i przy czym odnajduje szczęście. Dotyczy to przede wszystkim relacji z ukochaną osobą. Z tego powodu skok w bok z pewnością mu nie w głowie.

Byk jest niezwykle uczuciowy i oddany. Skok w bok nie jest w jego stylu

Byk nie tylko kocha całym sobą, ale jest przy tym szczery, oddany i niezwykle troskliwy. Posiada dobre serce, jednak bywa dość uczuciowy, przez co łatwo go zranić. Ukochanej osobie z przyjemnością uchyli nawet nieba, będzie mu dogadzał i otoczy opieką. Choć zdecydowanie nigdy nie posunie się do zdrady, może się zdarzyć, że posądzi o nią partnera. Wszystko z powodu niepewności, a niekiedy nawet lekkiej zazdrości. Na szczęście zły humor szybko mu przechodzi.

Lew to pewny siebie i dumny znak zodiaku. Zdrada byłaby ujmą na jego honorze

Lew to niezwykle dumny znak zodiaku, który stawia na szczerość i nie bawi się w żadne podchody. Lubi być w centrum uwagi, a przy tym cechuje go wierność, zaradność, oddanie oraz opiekuńczość. Doskonale wie, czego chce od życia. Jako urodzony lider i dowódca stada dba, by nikomu niczego nie brakowało. Dumnie trwa u boku ukochanej osoby, a gdy przestanie odnajdywać szczęście w relacji, honor nie pozwoli mu na skok w bok. Zamiast tego najpierw oficjalnie zakończy obecny związek. W życiu kieruje się szlachetnymi zasadami. 

Więcej o: