Domaradzka o stylizacjach gwiazd na premierze "Barbie". Jabłczyńska hit, a reszta? "No dramat"

Karolina Domaradzka, stylistka i krytyczka mody często komentuje stylizacje polskich gwiazd z czerwonego dywanu. Tym razem okazją do tego była polska premiera filmu "Barbie". Na różowym dywanie pojawiła się m.in. Małgorzata Rozenek, Julia Wieniawa czy Karolina Pisarek. Jak wyglądały? Internautki nie mają wątpliwości: "Panie zwyczajnie poszły na łatwiznę".

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Po każdej imprezie branżowej na portalach plotkarskich pojawiają się zdjęcia zaproszonych gwiazd, które pozowały na ściance. To doskonała okazja, by przyjrzeć się wszystkim stylizacjom. Tuż po polskiej premierze filmu Barbie, Karolina Domaradzka opublikowała na Instagramie filmik z przeglądem stylizacji i krótkim komentarzem. Kto wypadł najlepiej, a kto najgorzej?

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Karolina Domaradzka komentuje stylizacje polskich gwiazd na premierze "Barbie"

- Ta stylówa jest fajna. Obniżona talia przy pomocy paska, świetne włosy, tylko ten czajnik zamiast torebki. Herbatę trzeba było wypić w domu - skomentowała stylizację Joanny Opozdy. - Różowy metalik, różowy lateks, płaszcz zamiast sukienki mini, okulary retro. Przybijam pionę - powiedziała o zestawie Ady Fijał. - A to nie, nie. Nic ciekawego. Po linii najmniejszego oporu - podsumowała look Julii Wieniawy. - Brak kreatywności ciąg dalszy. To nawet nie jest plastic is fantastic. To jest plastic is overrated. Sukienka, buty i korale. Wow, no serio super, brawo - dodała przy zdjęciu Karoliny Pisarek.

Jedną z gwiazd, która pozytywnie zaskoczyła Karolinę Domaradzką swoją stylizacją, była Joanna Jabłczyńska. - O to chodzi kochani, o to chodzi! Jedna z najlepszych stylizacji wieczoru - przyznała. Z kolei jedną z najgorszych stylizacji, zdaniem krytyczki, miała na sobie znana z piosenki "Solo" Blanka. - O nie, zabierzcie mnie stąd. No ale proszę was, widzieliście zagraniczne premiery "Barbie"? Nie tak to wyglądało. Nie o taką Polskę walczyliśmy, prawda? - mówi na filmiku, gdy pojawia się zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan. - Ja chcę takiej Polski. Modowej, kreatywnej i nowoczesnej. To jest najlepsza stylizacja z polskiej premiery "Barbie" - podsumowała zdjęciem Pauliny Gałązki.

 

Internautki krytycznie o stylizacjach polskich gwiazd na premierze filmu "Barbie": Sam róż to za mało

Pod postem, który na swoim instagramowym profilu opublikowała Karolina Domaradzka pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które zgodziły się ze stylistką, że znaczna większość gwiazd, które pojawiły się na premierze, nie popisała się swoimi stylizacjami:

Przed chwila oglądałam red carpet z premiery w Hiszpanii. No kurczę, jesteśmy w innym miejscu
Barbie od wielu lat jest reklamowana hasłem "możesz być kim chcesz", poza tym mamy lali lekarki, astronautki itp., chyba nawet w filmie z tego, co widziałam po zapowiedzi, Barbie ma być nie tylko różową pańcią tandeciarą z sianem w głowie. Ja się nie znam ale spłaszczony temat jak dla mnie
A wystarczyło popatrzeć, jak Margot czy inne światowe osoby inspirowały się style Barbie, sam róż to za mało
Moja 5-letnia córka lepiej ubiera swoje Barbie, serio
Według mnie Jabłczyńska ma lepsze buty, wygląda super!
Panie zwyczajnie poszły na łatwiznę, bo jednak Barbie pink to taki pierwszy pomysł. I ok rozumiem, że może kilka by przyszło w różu, ale niemal wszystkie? Byłam na wystawie Nieznane oblicza Barbie i może jedna na kilkadziesiąt lalek była w różu

- komentują.

Więcej o: