Jasnowidzka ma ostrzeżenie. "Strach przed usłyszeniem tej najprawdziwszej prawdy jest ogromny"

Wróżka Aida, czyli Aida Kosojan-Przybysz jest wizjonerką, która regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami i wizjami w social mediach. W sieci obserwują ją dziesiątki tysięcy fanów. Tym razem wróżka postanowiła ostrzec Polaków.

Aida Kosojan-Przybysz to od lat jedna z najpopularniejszych jasnowidzek w Polsce. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jeden z jej ostatnich wpisów wzbudził duże zainteresowanie. Słynna jasnowidzka rozpoczęła go od kilku pytań: "Zastanów się, za kim lub za czym w życiu idziesz? Co albo kto jest twoją inspiracją? Czy twoje działania są z wyboru, z konieczności, a może są ucieczką? Ponownie zadaj sobie pytanie, do kogo biegniesz lub od kogo uciekasz" - napisała.

Zobacz wideo Laura z "Love Island" poszła do wróżki, by poznać przyszłość:

Jasnowidzka Aida: Słuchaj swojego ciała

W dalszej części wpisu Aida dzieli się cennymi wskazówkami. - Dzisiaj dzień pytań do siebie i porządków w trójkącie mocy, który jest harmonią i wewnętrzną równowagą. Harmonia pomiędzy twoją duszą, rozumiem i ciałem. Żyć w harmonii ze sobą i światem jest sensem, źródłem miłości i trudną sztuką życia, której się uczymy od urodzenia do zamknięcia za sobą drzwi. Zadając sobie pytania, odpowiadaj na głos. Słuchaj swojego ciała. Czuj, jak reagujesz, nie bój się odpowiedzi, które usłyszysz - napisała. - Prawda jest po to, by wiedzieć, na którym odcinku życia brakuje ci kolorów, bo to ty temperujesz kredki i ty tworzysz obrazy swojego życia - dodała jasnowidzka. 

Wpis Aidy poruszył jej fanów. "Piękny przekaz. Tak ciężko namalować ten obraz w zgodzie z duszą, rozumem i ciałem. A strach przed usłyszeniem tej najprawdziwszej prawdy jest ogromny", "Bardzo ważne słowa... Zdarza się tak, że dusza, serce, ciało mówią coś innego niż rozum, trudno wówczas pogodzić, znaleźć tę najlepszą drogę dla samego siebie..." - możemy przeczytać pod postem. 

 

Warto zachować dystans

Nie jest tajemnicą, że większość przepowiedni oraz porad (niezależnie od tego, czy ich autorami są uznani za świętych, Majowie czy wróżki) nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dobrze, jeśli podchodzimy do nich z dystansem i są one dla nas co najwyżej rozrywką. Gorzej, gdy traktujemy je poważnie i np. uzależniamy od nich swoje życiowe plany czy decyzje. - Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje, co może dać obietnicę prostszego rozwiązania sprawy. Można zaryzykować stwierdzenie, że pocieszenia we wróżbach potrzebują osoby odczuwające samotność, chcące szybkich odpowiedzi na różne życiowe dylematy. Oczywiście można dzięki przepowiedniom zyskać odmienną perspektywę, ale czy człowiek, który nigdy nas wcześniej na oczy nie widział, będzie miał lepszy ogląd sytuacji niż na przykład przyjaciel? - powiedziała w rozmowie z naszym serwisem psycholożka i terapeutka Wiktoria Dróżka.

Więcej o: