Od 27.07 hit w Lidlu. Użyj kuponu i zapłać 20 zł za dwuczęściowy zestaw. Wygodne komplety też w sieciówkach

Lidl przygotował kolejną niespodziankę dla swoich klientów. Posiadając kupon Lidl Plus, można dostać letnie, dwuczęściowe piżamy za zaledwie 20 zł. Wygodne, kolorowe i urocze, takie komplety proponuje znany market.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

27.07 do Lidla trafi wygoda piżama, którą obejmie bardzo ciekawa promocja. Mianowicie posiadając kupon Lidl Plus, można otrzymać 15 zł rabatu na ten komplet. Wtedy będzie on kosztował niecałe 20 zł. Do wyboru będą aż trzy warianty tego zestawu, wszystkie świetnie sprawdzą się podczas letnich nocy. Sieciówki w swoich ofertach także posiadają urocze piżamy, zapewniające pełen komfort.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Piżamy w Lidlu. Z kuponem jeszcze taniej

W czwartek do sklepów Lidl trafią komplety piżam, które ze specjalnym kuponem będą kosztować niecałe 20 zł. Taka cena za dwuczęściowy komplet jest niezwykle atrakcyjna. Ponadto w markecie do wyboru będą aż trzy komplety różniące się kolorami, wzorami, a także krojem.

Wszystkie trzy piżamy składają się z bluzki na ramiączkach oraz szortów z elastyczną gumką. Dwie z nich mają koronkowe wykończenia przy dekolcie. W każdej spodenki zostały ozdobione delikatnym wzorem. 

Piżama w hitowej cenie, wkrótce w LidluPiżama w hitowej cenie, wkrótce w Lidlu (fot. Lidl)

Piżamy w sieciówkach. W Sinsay i C&A mają ogromny wybór

W popularnych sieciówkach wybór piżam jest bardzo duży. Zwłaszcza Sinsay kusi swoją ofertą, gdyż tam ceny potrafią zachwycić. Dostępne są zestawy zarówno jedno jak i dwuczęściowe. 

Za niecałe 30 zł można dostać piżamę w uroczym, pomarańczowym kolorze. Bluzka jest na cienkich ramiączkach, a szerokie szorty wyposażono w gumkę. Uwagę przyciąga też owocowy wzór, pojawiający się na obu częściach kompletu.

Piżamy z sieciówekPiżamy z sieciówek (fot. Sinsay, C&A)

W C&A sytuacja wygląda podobnie. Mnie w oko wpadła biała piżama z kwiatowym motywem. Po raz kolejny postawiono na krótkie spodenki oraz krój bez rękawów. Latem takie zestawy na noc są najlepszym wyborem. Poza tym, że zapewniają wygodę, to dodatkowo nie przegrzewają i są przewiewne.

Więcej o: