Caroline Derpienski bez filtrów i makijażu. "Tylko doczepione rzęski jeszcze nie wypadły"

Caroline Derpienski na co dzień pokazuje się w pełnym makijażu. Ostatnio postanowiła jednak zaprezentować się bez make-upu. Jak sama podkreślała, wcale go nie potrzebuje. Fani zachwycili się nową fotką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

O Caroline Derpienski do niedawna nie wiedział prawie nikt. Dziś influencerka jest znana w całym kraju. Większość fanów kobiety kojarzy ją z prestiżowymi kreacjami i ciężkim makijażem. Jedno z ostatnich zdjęć celebrytki mocno ich zaskoczyło. 

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Caroline Derpienski w naturalnym looku. "Make-up totalnie niepotrzebny"

Influencerka z przytupem weszła do polskiego show-biznesu. Oprócz zamiłowania do skandali Derpienski dała się także poznać jako fanka mocnego makijażu. Jeden z jej ostatnich postów na Instagramie mógł przez to mocno zaskoczyć fanów. W opisie pod zdjęciem celebrytka zaznaczyła, że "Make-up jest jej totalnie niepotrzebny". Przyznała jednak, że na fotce jeden element nie jest w pełni naturalny. Chodzi o rzęsy celebrytki. W odpowiedzi na jeden z komentarzy napisała:

Tylko doczepione rzęski jeszcze nie wypadły, wtedy mielibyśmy full natural

Zdjęcie podobno nie ma także żadnych filtrów czy korekty w programie graficznym. Choć influencerka przyznała, że nie ma oporów przed przerabianiem fotek, w tym przypadku postanowiła z tego zrezygnować. 

Nowe zdjęcie Caroline Derpienski zaskoczyło fanów. "No w końcu się pokazałaś bez filtra"

Fotografia Derpienski zebrała już ponad 100 tysięcy polubień. W sekcji komentarzy możemy znaleźć także wielu fanów, którzy są zachwyceni zdjęciem. Zdecydowana większość uważa, że naturalny wygląd celebrytki to wybór, na który powinna stawiać częściej. 

 
Piękna i naturalna kobieta
No w końcu się pokazałaś bez filtra
No, "milion dollars" bez makijażu
Lepiej ci bez tego ciężkiego makijażu.
Więcej o: