Kupiła dom z 1920 roku. Gdy weszła do piwnicy, doznała szoku. "To jest przerażające"

Każdy dom ma swoją historię i tajemnice. Czasami zdarza się jednak, że przy zakupie starszej nieruchomości odkryjemy sekrety, których nie sposób się spodziewać. Dokładnie to przydarzyło się Mallory. Gdy weszła do piwnicy "nowego" domu, przeżyła prawdziwy szok.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mallory to amerykańska tiktokerka, która postanowiła oprowadzić swoich widzów po domu. Kobieta dopiero co kupiła posiadłość. Nie mogła się spodziewać, że dom wybudowany ponad 100 lat temu, skrywa mroczną tajemnicę.

Zobacz wideo Co powinna zawierać domowa apteczka?

Kupiła dom z 1920 roku. Po wejściu do piwnicy nie mogła uwierzyć w to, co widzi

Mallory, która na TikToku posługuje się nickiem malloryonthemoon, zatytułowała filmik słowami "straszne i dziwne rzeczy w moim domu z lat 20". Na początku pokazała drugie piętro budynku. Całe piętro udekorowane jest tak, jakby początkowo ta część nieruchomości znajdowała się na zewnątrz. Oprócz specyficznych paneli na ścianach można tam również znaleźć oświetlenie ogrodowe. Można to jednak wyjaśnić w prosty sposób. W tamtych czasach wielu właścicieli dużych domów decydowało się wynajmować pokoje na górnym pietrze. Stąd nietypowy wygląd korytarza. To jednak nie koniec tajemnic. Prawdziwie straszna niespodzianka czekała na dziewczynę w piwnicy.

Po zakupie budynku Mallory dowiedziała się, że przez jakiś czas służył on jako... więzienie. Gdy zeszła do najniższej części nieruchomości odkryła, że jedno z pomieszczeń nadal przypomina celę. - Policja stanowa trzymała tutaj więźniów, gdy inne więzienia były nieczynne. Wypuszczali ich dopiero rano. To naprawdę przerażające - powiedziała tiktokerka. Co więcej, drzwi prowadzące do piwnicy również nie są zwyczajne.  Zamyka się je od środka, a nie od zewnątrz, co tylko podsyca straszną atmosferę. 

Wideo przeraziło widzów. "Dziewczyno, co ty tam robisz?"

Nietypowe wideo przeraziło widzów. Wielu z nich przyznało, że bałoby się mieszkać w takim budynku. Jedna z osób stwierdziła wprost, że nowy dom tiktokerki po prostu musi być nawiedzony. Duża część odbiorców podzieliła się również swoimi odkryciami ze starych budynków.

Mieszkam w domu z początku XX wieku. U mnie też znalazłam dziwny, zamknięty pokoik w piwnicy
Dziewczyno, co ty tam robisz? Od razu się wynoś
Dom jest całkiem ładny, ale ta piwnica...
Więcej o: