Jest żoną milionera z Dubaju. Mówi o tym, jaką cenę płaci za życie w luksusie. "To koszmar"

Soudi to Brytyjka, która od dwóch lat jest żoną milionera ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kobieta opowiada w mediach społecznościowych między innymi o tym, z jakimi problemami muszą mierzyć się partnerki bardzo bogatych mężczyzn.

Soudi z Wielkiej Brytanii dwa lata temu poślubiła milionera z Dubaju - Jamala. Kobieta relacjonuje swoje luksusowe życie w mediach społecznościowych. Jej profil na TikToku obserwuje już ponad milion osób. Jak przekonuje Brytyjka, jej życie wcale nie jest łatwe. 

Zobacz wideo Wieżowce, pustynia i morze. Tak wygląda Dubaj:

Żona milionera z Dubaju: On rzadko kiedy będzie miał dla ciebie czas

Mąż obsypuje swoją żonę drogimi prezentami i jak przekonuje kobieta, spełnia jej wszystkie zachcianki. Jednak wiąże się z tym pewien problem. Mężczyzna prawie zawsze jest zajęty i rzadko kiedy spędza z nią czas. - Prawie cały czas prowadzi rozmowy telefoniczne. Często musi chodzi na jakieś wydarzenia. A kiedy podróżuje, muszę znaleźć sobie zajęcie. Gdy jesteś żoną milionera, musisz zrozumieć, że on rzadko kiedy będzie miał dla ciebie czas - zdradziła Soudi na jednym ze swoich filmów na TikToku. 

"Jeżeli nie masz najnowszej torebki, to jesteś nikim"

Kobieta wyznała, że bardzo ważny jest także jej wygląd oraz zachowanie. - Zawsze muszę wyglądać i zachowywać się w określonych sposób - powiedziała. I jak dodała, utrzymanie perfekcyjnego wyglądu przez cały czas może być dla wielu kobiet bardzo trudne. - Ja akurat kocham się malować i stroić - zaznaczyła Soudi. Poza tym żony bogatych mężczyzn w Zjednoczonych Emiratach Arabskich muszą także nadążać za najnowszymi trendami. - Jeżeli nie masz najnowszej torebki, to jesteś nikim - wyznała kobieta.

Film, na którym Brytyjka opowiada o minusach bycia żoną milionera wzbudził spore kontrowersje. "To jakiś koszmar", "A w tym czasie oglądam to ja i przejmuję się tym, jak opłacę rachunki", "Nie wiem, czy to prawda, czy parodia..." - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod nagraniem. 

Więcej o: