Poznali się 7 lat temu. "Bez niej byłoby mu trudno dojść do takich sukcesów"

Bartosz Kurek i Anna Grejman poznali się 7 lat temu. Dwa lata później byli już zaręczeni, a w sierpniu 2020 roku wzięli ślub. Połączyła ich miłość do siatkówki. Swego czasu oboje należeli do reprezentacji Polski.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Bartosz Kurek od 2007 roku jest reprezentantem Polski w siatkówce. Gra na pozycji atakującego. W 2016 roku poznał Annę Grejman, która również reprezentowała Polskę w piłce siatkowej kobiet. Wspólna pasja, zrozumienie i wsparcie okazały się być ich receptą na udany związek. W sierpniu para będzie świętować trzecią rocznicę ślubu.

Zobacz wideo Tomek Fornal i Kuba Kochanowski zażartowali z Bartka Kurka. Wszystko nagrał rozbawiony Karol Kłos

Żona Bartosza Kurka to jego wierna kibicka. Połączyła ich miłość do siatkówki

Bartosz i Anna niejednokrotnie podkreślali w wywiadach, że bardzo się wspierają. Żona regularnie kibicuje siatkarzowi na widowni podczas meczów. Sama przez wiele lat profesjonalnie grała w siatkówkę, dlatego dobrze wie, jaki to stres i odpowiedzialność. Karierę zakończyła w 2018 roku w klubie Chemik Police.

Kiedy Kurek kilka lat temu ogłosił, że czuje się wypalony zawodowo, Ania stała za nim murem. - Zawsze mu powtarzałam, że jest najlepszy na świecie. Może to puste slogany, ale myślę, że w końcu uwierzył, że tak jest - mówiła w "Dzień dobry TVN". - Wydaje mi się, że Ania bardzo Bartka zmieniła mentalnie, bardzo mu pomogła. Bez niej byłoby mu niezwykle trudno dojść do takich sukcesów - wyznał ojciec Bartosza w rozmowie z sportowefakty.wp.pl.

 

Bartosz Kurek i Anna Grejman są małżeństwem od trzech lat. "Od razu wiedziałem"

Obecnie para mieszka w Japonii, gdzie Bartosz gra w klubie Wolf Dogs Nagoya. - Z mojej strony na pewno była to miłość od pierwszego wejrzenia, a co do Ani, to już musicie ją pytać. Jestem ostrożnym facetem, jeśli chodzi o uczucia, ale tutaj od razu wiedziałem, że nie powinienem mieć żadnych obaw - cytuje siatkarza "Viva!". Sportowiec nie ukrywa, że on i Anna świetnie się rozumieją. - Ona doskonale wie, czego potrzebuję, a ja wiem, czego jej trzeba - powiedział. Kiedy w 2018 roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" został wybrany najlepszym sportowcem Polski, nagrodę zadedykował żonie. - Bez ciebie to wszystko to nic, z tobą to wszystko stało się możliwe. Kocham cię - dziękował ukochanej ze sceny.

Więcej o: