Panna młoda zaskoczyła gości weselnych. "Jak tak nie będzie wyglądał mój ślub, to ja go nie chcę"

Wesele już samo w sobie jest ogromnym wydarzeniem, które na długo zapada w pamięć. Pewna panna młoda postanowiła sprawić, że będzie wyjątkowe także pod innym względem. Dla ukochanego oraz gości przygotowała niespodziankę. Takiego efektu zapewne się nie spodziewali.

Wiele zakochanych stara się, by dzień ślubu oraz wesela był jedyny w swoim rodzaju. Z tego powodu organizują dodatkowe atrakcje, a niekiedy również występy. Tak było w przypadku pewnej panny młodej, która postanowiła zaskoczyć swojego świeżo poślubionego męża i wraz z koleżankami wyszła na środek sali i zatańczyła w wyjątkowy sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finalistka Top Model Julia Sobczyńska już po ślubie ze swoją narzeczoną? "Miałyśmy dwa wesela"

Chciała, by wesele zapamiętali na długo. Przygotowała niespodziankę dla ukochanego oraz gości

Ślub oraz wesele to niezwykle ważne wydarzenia we wspólnym życiu dwojga zakochanych. Nic dziwnego, że tak wiele osób chce, aby były wyjątkowe pod każdym względem. Młodzi coraz chętniej i częściej decydują się na dodatkowe, niekiedy zaskakujące, atrakcje oraz usługi, które mają sprawić, że każdy zapamięta ten dzień do końca życia. Nie inaczej było w przypadku pewnej tiktokerki, która przygotowała ukochanemu oraz gościom niespodziankę.

Wyszła na środek sali i zatańczyła. Dołączyły do niej druhny

Kobieta opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak zaskoczyła gości na swoim weselu. Wraz z druhnami oraz przyjaciółkami postanowiły wykonać wyjątkowy taniec do odważnego utworu "I may be bad but I'm perfectly good at this" Rihanny i S&M. Gdy zaczęły, trudno było oderwać od nich wzrok. Efekty z pewnością przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich zgromadzonych na uroczystości. 

Internauci zachwyceni tańcem. "Moje marzenie"

Nagranie zostało obejrzane ponad 4,6 mln razy, a skomentowało je blisko 2 tys. osób. Internauci nie kryli zachwytu nad samym pomysłem panny młodej, jak i jego niezwykłym wykonaniem. Posypały się liczne komplementy.

Przecież to jest przecudowne, chcę tak
Super taniec
Jak tak nie będzie wyglądał mój ślub, to go nie chcę
Tak będzie na moim ślubie
Moje marzenie.
Więcej o: