Zdecydowali się na zaskakujący pierwszy taniec. "Nie da się raz obejrzeć"

Pierwszy taniec bywa powodem wielu wzruszeń, zachwytów, ale często także nerwów. Zwłaszcza gdy zakochani decydują się na wyjątkowo trudny układ. Pewna para postanowiła podejść do tematu nieco inaczej.

Ślub i wesele to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych, a przy tym olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne. Przed młodymi wiele wyzwań związanych z organizacją, szukaniem usługodawców, wyborem sukni oraz oczywiście nauką pierwszego tańca. Pewna para postanowiła zaskoczyć gości swoim wyborem i zatańczyła w wyjątkowy sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak pokolenie "Z" wyobraża sobie ślub?

Para młoda zdecydowała się na zaskakujący pierwszy taniec. Trudno oderwać od nich wzrok

Podczas gdy zakochani na pierwszy taniec wybierają najczęściej eleganckiego walca wiedeńskiego, a do niego dobierają ponadczasowy hit o miłości, pewna para zaskoczyła gości swoim nietypowym i oryginalnym rozwiązaniem w nieco innym stylu. Zamiast wyniosłych kroków pełnych skomplikowanych figur oraz powolnej i wzruszającej piosenki zdecydowali się na jeden z tradycyjnych tańców ludowych.

Wybór padł na żwawą i skoczną polkę, do której dopasowali wesołą i energiczną piosenkę góralską pt. "Karczmareczka". Jak możemy zobaczyć na nagraniu, zdecydowanie nie żałowali swojej decyzji, a przy samym tańcu świetnie się bawili i uśmiech nie schodził im z twarzy.

Internauci zachwyceni wyborem zakochanych. "Wreszcie coś nowego"

Oryginalny pierwszy taniec przypadł do gustu także internautom, o czym świadczą liczne komentarze. Nie brakuje w nich słów zachwytu oraz licznych komplementów. Jak widać, zaskakujący pierwszy taniec przypadł do gustu nie tylko młodej parze oraz gościom, ale niemal każdemu, kto go obejrzał. 

Nie da się raz obejrzeć, cudo
Wreszcie coś nowego i jakże oryginalnego
Pierwszy raz nie czuję zażenowania oglądając pierwszy taniec
Uważam, że wyszło super. Pięknie i bez zadęcia
Jestem zachwycona
Więcej o: