Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak ćwiczy. Fani nie wierzą w to, co widzą: "Boska"

Małgorzata Kożuchowska wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Ostatnio udostępniła filmik, którym uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego treningu. Ludzie w sieci nie mogą wyjść z podziwu: "Wow, tylko pozazdrościć kondycji", "Cudowna w każdym centymetrze".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka jest wzorem oraz inspiracją dla wielu swoich fanek, a jedną z rzeczy, o którą często wypytują kobiety, jest jej figura.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza sekret sylwetki. "Jeśli chcesz mieć formę, mając 50 lat..."

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak ćwiczy. "Wow, tylko pozazdrościć kondycji"

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca swoim świetnym wyglądem oraz kondycją fizyczną. Ostatnio, 52-letnia aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik, na którym zobaczyć można jeden z jej treningów. - Niedzielne przyjemności - napisała krótko. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów zachwyconych sprawnością oraz figurą Małgorzaty Kożuchowskiej.

Jest pani cudowna w każdym centymetrze
Super
Wow!!!
Jestem pod wrażeniem
Wow, tylko pozazdrościć kondycji... boska
No Margaret ciało wyćwiczone
Bardzo profesjonalnie Małgosiu, figura też perfekcyjna
Zawsze piękna

- piszą.

 

Sekret szczupłej figury Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że za jej świetnym wyglądem stoi przede wszystkim styl życia. Regularna aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta to podstawa. Jakiś czas temu, na Instagramie, aktorka zdradziła co nieco na temat swojego żywienia. - Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo. Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach - zdradziła.

Więcej o: