Te znaki zodiaku to urodzeni przywódcy. Nie lubią stać z boku

Niektórzy ludzie wolą stać z boku, inni zaś są urodzonymi przywódcami. Astrologowie przekonują, że od znaków zodiaku zależy nie tylko nasz charakter, ale i osobowość. Wyróżniają trzy znaki, które uchodzą za urodzonych liderów.

Osoby spod tych znaków zodiaku mają cechy przywódcze i uwielbiają grać pierwsze skrzypce. Świetnie czują się w roli szefa i nie przepadają, kiedy ktoś odsuwa ich na boczny tor. Sprawdź, czy twój znak należy do tego grona. Oczywiście poniższe opisy proponujemy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Lew. Uwielbia brylować w towarzystwie

Osoby spod znaku Lwa są urodzonymi przywódcami. Są ambitni i chcą być najlepsi w każdej dziedzinie. Jeśli coś sobie postanowią, uparcie dążą do celu bez względu na konsekwencje. Lubią być w centrum uwagi, a brylowanie w towarzystwie przychodzi im z łatwością. Bywają wymagające i apodyktyczne, przez co często są odbierane jako nieprzyjemne i niemiłe, jednak ich zachowanie wynika tylko i wyłącznie z chęci osiągnięcia zamierzonych celów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Baran. Świetnie czuje się w roli szefa

Barany mają wojowniczą naturę. Lubią grać pierwsze skrzypce i przepadają, kiedy ludzie wykazują zainteresowanie ich osobą. Świetnie czują się podczas rywalizacji zarówno w pracy, jak i w kontaktach towarzyskich. Nie lubią przegrywać, dlatego uparcie walczą do końca, aby odnieść sukces. Dobrze czują się w roli szefa lub człowieka, który zarządza zadaniami zespołu. Sukcesy napędzają je do dalszej pracy i działania.

Rak. Z łatwością przejmie stery i pokieruje zespołem

Osoby spod tego znaku są empatyczne i pomocne, lecz z drugiej strony cechują się zmiennymi nastrojami i humorami. Przy pierwszych kontaktach bywają nieśmiałe i mogą uchodzić za dość skryte, ale kiedy kogoś lepiej poznają, otwierają się i pokazują prawdziwe oblicze. Raki nie boją się ciężkiej pracy, a gdy coś nie idzie po ich myśli, bywają rozdrażnione i mogą przejąć stery, aby osiągnąć cel. 

Więcej o: