To z nimi spotykała się Kate Middleton przed ślubem. Dla Williama zerwała z brytyjskim milionerem

Księżna Kate uchodzi za ulubienicę Brytyjczyków. Często jest porównywana do księżnej Diany, a jej stylizacje i sympatyczne usposobienie wzbudzają zachwyt na całym świecie. Z kim spotykała się Kate, zanim została żoną księcia Williama?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Kate Middleton i książę William poznali się w 2001 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. Dwa lata później zostali parą i oficjalnie zaczęli pokazywać się razem na ważnych wydarzeniach. W 2010 roku para ogłosiła zaręczyny, a w kwietniu 2011 wzięła ślub. Dziś Kate jest księżną Walii i mamą trójki dzieci. Jej życie mogło jednak potoczyć się całkiem inaczej, gdyby swego czasu została z którymś z poprzednich partnerów.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Księżna Kate i książę William. Poznali się 22 lata temu

Na początku Kate i William tylko się przyjaźnili. Z biegiem czasu ich relacja przerodziła się w coś więcej. - Książę William szukał normalności i to było też coś, czego potrzebowała Kate. Imprezy nie były jej już potrzebne. Tak powoli zaczęła się zakochiwać w przyszłym mężu - miała mówić Kate Nicholl, ekspertka zajmująca się rodziną królewską. Zanim Middleton została partnerką księcia, pracowała w sklepie odzieżowym i jako fotograf. Miała powodzenie u płci przeciwnej i spotykała się z kilkoma mężczyznami. Ostatecznie to William skradł jej serce i okazał się tym jedynym.

 

Z kim spotykała się Kate Middleton? Nie narzekała na brak powodzenia

Pierwszą miłością Kate był Harry Blakelock. Chodzili razem do liceum, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu Middleton miała złamane serce i liczyła na to, że uda jej się odzyskać Harry'ego. Koniec końców mężczyzna ożenił się z ich wspólną koleżanką. Obecnie pracuje w Lockton Companies, amerykańskiej firmie ubezpieczeniowej.

Po rozstaniu z Harrym chłopakiem Kate został Willem Marx. Para doszła jednak do wniosku, że lepiej dogadują się jako przyjaciele, a nie partnerzy. Rozeszli się w zgodzie, a Willem był nawet zaproszony na ślub Kate i Williama. Dziś pracuje jako reporter stacji CNBC i jest mężem prezenterki telewizyjnej Johanny Botty. Na studiach partnerem Kate był Rupert Finch. Chociaż uchodzili za niezwykle dobraną parę, różnili się charakterami. Finch był typem imprezowicza, za to Middleton pragnęła stabilizacji. Ich drogi się rozeszły. Kate związała się z Williamem, a Rupert został prawnikiem i wziął ślub z lady Natashą Rufus Isaacs.

Gdy w 2007 roku księżna chwilowo rozstała się z Williamem, spotykała się z Henrym Ropnerem, brytyjskim milionerem. Po kilku randkach zakończyła tę relację i postanowiła dać drugą szansę księciu Williamowi.

Więcej o: