Tak wygląda 52-letnia Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. "Wow, nie poznałam"

Małgorzata Kożuchowska zaskakuje fanów naturalnymi i spontanicznymi kadrami, które umieszcza regularnie w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka pokazała się bez grama makijażu, czym wprawiła w zachwyt internautów.

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna oraz okazjonalnie wokalistka, co zaprezentowała na nagraniu swoim obserwatorom na Instagramie. Aktorka jest również niewątpliwe piękną kobietą, a widzowie mogą ją znać z roli Hanki Mostowiak w "M jak miłość", w którą wcielała się w latach 2000-2011. Również udział w innych produkcjach przyniósł jej sławę, chodzi m.in. o: "Rodzinka.pl", "Druga szansa", "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch".

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Aktorka podzieliła się z fanami wyjątkowym kadrem

Aktorka, należy do grona celebrytek, które chętnie i często publikują swoje zdjęcia bez makijażu. To nie pierwszy raz, gdy możemy oglądać jej naturalny wygląd. Tym razem Kożuchowska udostępniła na profilu na Instagramie dwie fotografie z pobytu na Mazurach. Aktorka, leżąc na trawie, zachwyca swobodnie rozpuszczonymi włosami, a także świetlistą cerą, bez żadnej charakteryzacji.

 

Fani oniemieli na widok 52-letniej aktorki bez grama makijażu. Posypały się komentarze

Gdy Kożuchowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować się w naturalnej odsłonie, jej obserwatorzy w mediach społecznościowych długo nie czekali z reakcją. Pod postem pojawiło się nie tylko wiele polubień, ale także komentarzy, w których nie brakuje komplementów dotyczących jej promiennego wyglądu bez makijażu.

Jaka piękna normalna, naturalna.
Wow pięknie nie poznałam. Super!
Pani ciągle młoda.
Najcudowniejsza polska aktorka.
Taka inna...
Więcej o: