Trzy najbardziej wrażliwe znaki zodiaku. Szybko się wzruszają i łatwo je zranić

Dla niektórych osób emocje odgrywają ogromną rolę w życiu. Ci ludzie są niezwykle łagodni i empatyczni, przez co łatwo jest urazić ich uczucia. Poznaj 3 najbardziej wrażliwe znaki zodiaku. Czy jesteś jednym z nich?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dla jednych uczucia nie są aż tak istotne jak dla innych. Według horoskopów 3 znaki zodiaku są jednak szczególnie wyczulone w tej kwestii. Emocje, zarówno ich odczuwanie, jak i przekazywanie to dla nich ważny aspekt życia. Dowiedz się, pod jakimi gwiazdozbiorami urodziły się najbardziej wrażliwe osoby. Pamiętaj jednak, że astrologia nie jest prawdą objawioną. Jej wyroki nie zawsze będą trafne w 100%. Z tego powodu podchodź do nich z odpowiednim dystansem.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Ryby to najbardziej empatyczny znak zodiaku. Natłok emocji może im czasem zaszkodzić

Zodiakalne ryby posiadają wrodzoną intuicję pozwalającą im doskonale odczytywać emocje i nastroje innych ludzi. Dzięki temu potrafią udzielić doskonałych rad i wesprzeć bliskie im osoby w potrzebie. Czasami jednak ten dar, może okazać się dość nieprzyjemny. Pomimo swojej wrażliwości, natłok uczuć może przytłaczać osoby urodzone między 19 lutym a 20 marca. Gdy odczuwają tego rodzaju presję, zwykle zamykają się w sobie i starają się skupić na własnych odczuciach. 

Rak to uśpiony wulkan emocji. Ukrywa uczucia pod grubą skorupą

Z pozoru Rak może wydawać się zimny i obojętny. W rzeczywistości jest to jeden z najdelikatniejszych znaków zodiaku. Bardzo łatwo się wzrusza, jednak skrzętnie to ukrywa przed światem zewnętrznym. Gdy pozna się go bliżej, na wierzch wychodzi jego prawdziwa natura. W takich chwilach naraża się na zranienie. Należy więc uważać, aby nie urazić Raka, gdy postanowi się podzielić swoimi uczuciami.

Zodiakalny Lew to dusza rodziny. Okazuje czułość tylko w niektórych momentach

Podobnie do Raka, zodiakalny Lew z pozoru nie jest najbardziej czułym znakiem. Osoby urodzone pod tym gwiazdozbiorem cenią przede wszystkim pracę i rodzinę. Ich surowe podejście do wykonywania obowiązków początkowo może odrzucać. Gdy jednak wykonają wszystkie zadania, stają się prawdziwymi oazami spokoju i czułości. Okazują ją przede wszystkim swoim bliskim, dla których skłonne są do wielu poświęceń. Gdy ich uczucia zostaną odtrącone, czują się ogromnie zranieni i ponownie rzucają się w wir obowiązków.

Więcej o: