Tańce na stole, basen... Tak Jennifer Lopez świętuje 54. urodziny. Fani w szoku

Jennifer Lopez od lat uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Ostatnio gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których pokazała, jak świętuje swoje 54. urodziny. Fani po raz kolejny nie mogą wyjść z podziwu: "Ty młodniejesz".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie, która od 20 lat uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 249 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 24 lipca 2023 roku Jennifer Lopez skończyła 54-lata i mimo upływu lat, niezmiennie zachwyca swoim wyglądem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Jennifer Lopez pokazała, jak świętuje swoje 54. urodziny

Jennifer Lopez udostępniła na Instagramie post z kilkoma zdjęciami, uchylając rąbka tajemnicy na temat tego, jak świętuje swoje 54. urodziny. Oprócz kadru z tańcem na stole, jest też kilka takich, na których pozuje nad basenem. - Urodzinowy nastrój... cały miesiąc! - napisała.

 

- Wygląda dobrze jak na swój wiek... ale ludzie powinni zdać sobie sprawę, że jest pełna botoksu i wypełniaczy. A można też być naturalnie pięknym! - napisała jedna z osób. - Nadal wygląda naturalnie, nawet jeśli coś sobie zrobiła, to jest perfekcyjne. Chodzi o to, żeby nie przesadzać - odpowiedziała inna. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów.

Ikona, co za czas!
Starzeje się jak dobre wino
Wyglądasz idealnie
54 lata, a wyglądasz na 24
Jak można z roku na rok być jeszcze ładniejszą?
Wyglądasz zjawiskowo
Jesteś pewna, że masz 54 lata? Wyglądasz może na 34
Ty młodniejesz

- piszą.

Co robi Jennifer Lopez, by pozostać w formie?

Nie ma wątpliwości, że Jennifer Lopez swój wygląd zawdzięcza nie tylko stylowi życia, który prowadzi, lecz także dobrym genom, co potwierdził jakiś czas temu Ben Affleck. - Pozwól, że powiem ci coś, co cię zdenerwuje. Jennifer po prostu je wszystko, na co ma ochotę. Pizza, ciastka, lody, wszystko. Ona ćwiczy. To znaczy, ja też ćwiczę, ale magicznie nie wyglądam na 20 lat. Z idealną skórą. [...] Jest najpiękniejszą kobietą na świecie, wygląda spektakularnie - powiedział w "The Drew Barrymore Show".

Więcej o: