Babcia dała jej torbę pełną rzeczy, które trzymała na strychu. "Coś wspaniałego"

23-letnia Abigail niedawno dostała torbę z rzeczami, które jej babcia trzymała na strychu. Rozpakowując ją, nagrała filmik na TikToka i podzieliła się z internautami swoim nowym nabytkiem. "Zachowałam najlepsze stylówki babci" - napisała pod nagraniem.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Ostatnio coraz więcej osób z pokolenia "Z" szuka vintage rzeczy w domach swoich rodziców i dziadków. Na TikToku pojawiają się nagrania z ich znaleziskami. Młode pokolenie zachwyca się ubraniami i przedmiotami, które leżą zapomniane na strychu i daje im nowe życie. Ostatnio 23-letnia Abigail poprosiła swoją babcię o przygotowanie dla niej paczki z ubraniami, które nosiła w młodości. W krótkim filmiku zaprezentowała wszystkie stylizacje

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wydała kilka tysięcy na ubrania. Co kupiła?

Torba pełna vintage ubrań

Chociaż nagranie trwa niecałą minutę, polubiło je już prawie 14 tys. osób. 23-latka najpierw pokazuje torbę pełną ubrań, a następnie przymierza kolejne stylizacje. Najpierw widzimy czerwone bermudy z wysokim stanem i koszulę ze wzorzystym motywem. "Szorty 4/10. Niezbyt zachwycające, ale wygodne" - napisała.

Top z kolei oceniła na 7 i przyznała, że nie tylko jest bardzo wygodny, ale też "uroczy". Kolejne były atłasowe szorty, które oceniła na 10. Najbardziej zachwycił Abigali zielony sweterek. Później pokazała czarno-beżowy t-shirt z dwoma serduszkami. W paczce była też sukienka z kołnierzykiem w kratkę. 23-latka stwierdziła, że sukienka jest słodka, ale nie będzie ubierała się w nią zbyt często. 

"Coś wspaniałego"

W komentarzach nie brakowało pochlebnych słów ze strony użytkowników TikToka. Wiele osób zazdrościło 23-latce jej zdobyczy. "Zapytałam babcię, czy ma jakieś vintage ubrania na strychu i powiedziała, że zero", "Twoja babcia miała klasę", "Zobaczyłam już mnóstwo osób, które przeczesują szafy babć i sama to zrobiłam. Znalazłam czerwone spodnie Levis'a" - czytamy wśród opinii internautów. Inni po prostu się zachwycali: "Coś wspaniałego". 

Więcej o: