Te znaki zodiaku bywają lekkomyślne. Decyzje podejmują pod wpływem emocji

Gwiazdy wskazują na trzy znaki zodiaku, które czasem działają lekkomyślnie. Zdarza się, że nie mogą oprzeć się wpływowi emocji i to właśnie one przejmują górę. Czy znasz kogoś, kto należy do tego grona?

Niektóre osoby od razu kojarzą nam się z lekkomyślnością. Możliwe, że ma na to wpływ data urodzenia i ich znak zodiaku. Wyróżnia się trzy, które często poddają się emocjom i podejmują decyzje pod wpływem chwili. Pamiętaj, by do opisów podchodzić z przymrużeniem oka i dystansem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Lekkomyślne znaki zodiaku. Panna

Panna zazwyczaj stawia na swoją intuicję. Mimo że niektórzy próbują przekonać ją do zmiany zdania, gdyż decyzja może mieć przykre konsekwencje w przyszłości, to i tak zrobi po swojemu. Jeśli okaże się, że inni mieli rację, raczej nie zmieni zdania i będzie obstawać przy swoim. Okazuje się, że osoby spod tego znaku rzadko uczą się na błędach i nie cierpią krytyki. Mogą się obrazić, jeśli ktoś wyrazi opinię o jej lekkomyślnych decyzjach.

Ten znak zodiaku jest lekkomyślny. Lew

Lwy są urodzonymi przywódcami, dlatego większość osób uważa, że podejmują tylko odpowiedzialne i przemyślane decyzje. Okazuje się, że czasem jest zupełnie inaczej. Niecierpliwość i upartość sprawiają, że mogą podjąć działanie szybko i pod wpływem emocji. Jeśli okaże się, że popełnił błąd, Lew będzie tego bardzo żałował i postara się, by w przyszłości nie strzelić podobnej gafy.

Poddaje się emocjom i działa pod wpływem chwili. Baran

Barany to urodzeni ryzykanci, którzy lubią korzystać z życia i rzadko myślą o konsekwencjach swoich czynów. Nie lubią marnować czasu na nadmierne analizowanie i planowanie, więc zdarza się, że podejmują decyzje pod wpływem impulsu. Ich entuzjazm i energia mogą jednak sprawić, że mimo wszystko wyjdą z późniejszych opresji bez większego szwanku.

Więcej o: