Wydał 850 zł na 100 paczek chipsów z loterią. Ile udało mu się wygrać? "To jest biznes"

Pewien tiktoker postanowił zrealizować nietypowe wyzwanie, polegające na otworzeniu 100 paczek chipsów. Wszystko po to, aby sprawdzić, ile uda mu się wygrać w loterii organizowanej przez znaną markę.

W sieci coraz większą popularnością cieszą się profile osób, które pokazują internautom różnego rodzaju eksperymenty oraz wyzwania. Jednym z nich postanowił podzielić się znany youtuber Łatwogang, a rezultatami wywołał niemałe zaskoczenie. Ile pieniędzy udało mu się znaleźć w popularnych chipsach?

Zobacz wideo Testujemy dania z robakami. Czy nam smakowało?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kupił 100 paczek chipsów z loterią i nagrał efekty. "Czy zostaniemy dzisiaj milionerami"

1 czerwca pewna marka chipsów rozpoczęła loterię, polegającą na tym, że w wybranych opakowaniach klienci mogą znaleźć gotówkę. W paczkach można natknąć się na banknoty o nominałach: 10 zł, 20 zł, 50 zł lub 100 zł. Jaka jest szansa na wygraną? Pewien znany youtuber o pseudonimie @latogang, działający również na platformie TikTok postanowił to sprawdzić.

Czy zostaniemy dzisiaj milionerami? Nie wiem.

Ile pieniędzy udało mu się znaleźć w paczkach? Kwota może zaskoczyć

Mężczyzna kupił 100 paczek, na które wydał 850 złotych. W pierwszych otworzonych przez niego 39 paczkach, nie udało mu się znaleźć żadnej gotówki. Następnie sięgnął po kolejną paczkę i tym razem szczęście się do niego uśmiechnęło. Po otwarciu znalazł banknot dziesięciozłotowy. Humorystycznie skomentował:

Jest! Pieniądze! 10 złotych. To jest biznes. Tak się zarabia pieniądze. Teraz już tylko z górki.

Niestety, ale w żadnej z kolejnych paczek twórcy filmu nie udało mu się znaleźć nagrody pieniężnej. Mimo tego mężczyzny nie opuszczał dobry nastrój. Na koniec zażartował:

Prawie się odrobiliśmy.
Więcej o: