Paulina Krupińska pochwaliła się filmikiem ze ślubu. "Nic się nie zmieniliście"

26 lipca 2018 roku Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość miała góralski charakter, a młoda para wystąpiła w regionalnych strojach. Z okazji rocznicy ślubu modelka udostępniła na Instagramie pamiątkowy filmik.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

26 lipca mija 5 lat, od kiedy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub. Uroczystość długo była utrzymywana w tajemnicy, gdyż para nie chciała obecności paparazzi. Małżonkowie do dzisiaj pilnie strzegą swojej prywatności. Z okazji rocznicy ślubu modelka postanowiła podzielić się jednak z fanami krótkim filmikiem, na którym możemy zobaczyć fragmenty ceremonii i wesela.

Zobacz wideo Paulina Krupińska wspomina początki macierzyństwa. "Nie mieliśmy niani, nie mieliśmy nikogo do pomocy"

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Pobrali się 5 lat temu

Paulina i Sebastian są parą od 2014 roku. Po 5 latach związku zdecydowali się pobrać. Na nagraniu udostępnionym przez Krupińską na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć, jak wyglądał ich ślub. Ceremonia miała miejsce w drewnianym kościółku w górach, a para wystąpiła w regionalnych strojach. Po wyjściu z kościoła na zewnątrz czekała góralska kapela, posypało się także konfetti. Cały post Krupińska opatrzyła piosenką zespołu Zakopower, którego wokalistą jest Karpiel-Bułecka.

 

Krupińska i Karpiel-Bułecka świętują rocznicę ślubu. Fani składają gratulacje

W jednym z wywiadów Sebastian przyznał, że na początku małżeństwa zdarzały im się nieporozumienia, ale z biegiem lat potrafili się dotrzeć. - Jakbyś się teraz mnie spytał, kiedy się ostatni raz pokłóciłem z żoną, to z ręką na sercu bym ci powiedział, że nie pamiętam, bo nie wiem - powiedział. Para na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Doczekali się dwójki dzieci: Antoniny i Jędrzeja. W komentarzach pod postem Krupińskiej fani składają gratulacje i życzenia. Chwalą też klimat całej uroczystości.

Najpiękniejsza i moja ulubiona para w Polsce.
Piękne wspomnienia! Dużo miłości na kolejne lata.
Nic się nie zmieniliście, tak samo piękni.
Jesteście cudowną parą.
Więcej o: