Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z młodości. Fani przecierają oczy ze zdumienia. "Nie poznałabym"

W dniach 3-5 sierpnia będzie miała miejsce 29. edycja Pol'and'Rock Festival. W ramach wydarzenia Akademia Sztuk Przepięknych organizuje spotkania z gwiazdami. W tym roku będzie to Martyna Wojciechowska, która ważnym przekazem zachęciła fanów do przybycia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska z wykształcenia jest ekonomistką. Studiowała zarządzanie i marketing, pracowała jako modelka, dziennikarka i redaktor naczelna. Jest też kierowcą rajdowym. Od 2009 roku możemy ją oglądać w programie podróżniczym "Kobieta na krańcu świata". Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kiedyś Wojciechowska nazywała się całkiem inaczej. 7 stycznia 2019 roku poinformowała o urzędowej zmianie imienia.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska musiała się tłumaczyć w prokuraturze. Wszystko przez rzecznika praw dziecka

Martyna Wojciechowska w młodości. Pokazała stare zdjęcie

Na swoim profilu na Instagramie podróżniczka udostępniła zdjęcie z czasów młodości. Miała wtedy 18 lat i długie ciemne włosy. Stawiała na mocny makijaż i wybierała rockowe ubrania. Glany, skórzane kurtki i spodnie w kratę nie były jej obce.

Cześć, to ja! Marta, bo tak wtedy miałam oficjalnie na imię, choć wszyscy używali imienia Martyna.

Wojciechowska wyznała w poście, że w tamtym czasie chciała zostać lekarką. Nie spełniła swojego marzenia, ale osiągnęła sukces w wielu innych dziedzinach. Chce podzielić się z ludźmi swoją historią i dlaczego dziś uważa, że wyszło jej to na dobre. Zapowiedziała swoją obecność na Akademii Sztuk Przepięknych w Czaplinku podczas 29. edycji Pol’and’Rock Festival.

 

18-letnia Martyna Wojciechowska. Fani jej nie poznali

Zdjęcie 18-letniej Martyny wywołało niemałe poruszenie w komentarzach. Wiele osób na pierwszy rzut oka wcale nie poznało Wojciechowskiej. Pojawiły się głosy, że na fotografii wygląda jak Shakira, Sinead O'Connor albo Maria Dębska. Internauci zgodnie jednak przyznają, że podróżniczkę nadal można poznać po buntowniczym charakterze. Nazwali ją też lekarką ludzkich dusz.

Ma pani urodę podobną do Shakiry!
Myślałam, że to Sinead O'Connor w długich włosach.
Nie poznałabym, te ciemne włosy.
Może nie zostałaś lekarzem dyplomowanym, ale lekarką ludzkich dusz już tak.
Więcej o: