Ma 23-lata i jeszcze nigdy się nie całowała. "Czuję się z tym coraz gorzej"

Głośnym echem odbiło się w sieci nagranie pewnej 23-latki, która przyznała, że jeszcze nigdy się nie całowała. - Czy coś jest ze mną nie tak? - zapytała. Jednak to, co chciała przekazać, mocno minęło się z tym, jak została zrozumiana.

Pewnego dnia Annelise otrzymała wiadomość, że jej obserwatorowi spodobał się jej artykuł o tym, że nigdy się nie całowała. Dziewczyna była zaskoczona, bo nic jej nie było wiadomo o żadnym artykule. Okazało się, że filmik, który nagrała jakiś czas wcześniej, został wykorzystany w jednym z popularnych brytyjskich serwisów o tematyce lifestyle'owej. 

Zobacz wideo Dominik Rupiński zagrał w Koło Plotka. Wspomina swój najgorszy pocałunek

Nigdy się nie całowała - jej historia odbiła się głośnym echem

Na nagraniu można było zobaczyć, jak zdradza, że, będąc obecnie w wieku 23 lat, nigdy się nie całowała. Dodała też, że "czuje się z tym coraz gorzej". Z artykułu wynikało, że jest to powodem do wstydu i przerażenia kobiety. Okazuje się, że jego treść zdecydowanie nie była zgodna z tym, co chciała przekazać swoim obserwatorom.

 
Intencją mojego nagrania było pokazanie innym kobietom, że to, że się jeszcze nie całowały, wcale nie jest takie dziwne. Nie chodziło mi o to, żeby prosić ludzi, żeby rozwiązali mój problem, żeby ktoś mnie pocałował

- powiedziała na nagraniu, w którym opisała całą sytuację.

Przesłanie trafiło tam, gdzie trafić nie miało

Zwróciła uwagę na to, że jej pierwotny filmik (który został usunięty), jak i pozostałe treści, które publikuje, są skierowane głównie do kobiet, które podobnie jak ona, mają po dwadzieścia parę lat. Tymczasem publikacja jej historii w serwisie na skalę krajową sprawiła, że trafiła ona do grup, do których trafić nie miała. Przyznała, że w sekcji komentarzy znalazła wiele złośliwych i naprawdę brzydkich komentarzy. Wśród nich między innymi:

Ta jasne, wygląda na używaną
Ale nie jest zbyt nieśmiała, żeby paradować w bikini

Na szczęście na Annelisę spadła także lawina pozytywnych komentarzy. Wiele kobiet dokładnie zrozumiało to, co chciała przekazać swoją historią. Same powiedziały, że są w podobnej sytuacji i po jej nagraniu czują się znacznie lepiej, nie czują, że im czegoś brakuje. 

Więcej o: