Horoskop dzienny - 29 lipca. Co może się wydarzyć w sobotę? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 lipca. Rak musi walczyć z przeciwnościami losu. Strzelec uspokoi konflikty. A co przydarzy się osobom spod Twojego znaku zodiaku?

Horoskop dzienny – Baran

Baran poczuje się spełniony. Wszystko pójdzie dokładnie tak, jak sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś. Kolejne zadania, które okażą się perfekcyjnie wykonane, podbudują jeszcze Twoją wiarę w siebie. Nagle okaże się, że wcale nie jesteś do niczego.   

Horoskop dzienny – Byk

Byk będzie walczył z szeregiem utrudnień. Nie wszystko ułoży się dokładnie tak, jak byś tego chciał. Zamiast się tym przejmować, i tak nie mogąc nic wskórać, pomyśl lepiej, co zrobić, by sytuacja ta więcej się nie pojawiła.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta staną się bardziej wyrozumiałe dla swoich bliskich. Możliwe, że ci, których kochasz, nie rozumieją części z Twoich decyzji. Nie tłumacz się  im, ale też nie denerwuj się na nich, że nie potrafią zaakceptować niektórych rzeczy. Jeśli się postarasz, szybko dojdziecie do porozumienia.

Horoskop dzienny – Rak

Rak musi walczyć z przeciwnościami losu. Chociaż dopadną Cię sytuacje, na które zupełnie nie jesteś gotowa/gotowy, dasz radę, jeśli tylko się postarasz. Nie stresuj się, bo wtedy Twoja sobota przemieni się w prawdziwy koszmar.

Horoskop dzienny – Lew

Lwa czekają liczne naprawy – nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Nigdzie nie będziesz się czuła/czuł dostatecznie dobrze. Dopiero wieczorem zdołasz się oswoić z sytuacją, która Cię zaskoczyła i stać się nieco bardziej samodzielna/samodzielny.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Panna poczuje się wyjątkowo swobodnie. Docenisz ciepłą atmosferę, jaka nagle zapanuje w Twoim najbliższym otoczeniu. Wszystkie troski odejdą w zapomnienie, a Ty staniesz się spokojniejsza/spokojniejszy. Wieczór poświęcisz na rozmowy z bliskimi.

Horoskop dzienny – Waga

Waga sporo się napracuje, by naprawić swoje ostatnie błędy. Trochę ostatnio narozrabiałaś/narozrabiałeś i dobrze o tym wiesz. Jeśli chcesz, by wszystko potoczyło się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, nie wybieraj żadnej drogi na skróty.

Horoskop dzienny – Skorpion

Do Skorpiona uśmiechnie się szczęście. Niespodziewanie naprawisz relacje ze swoimi najbliższymi. Jednocześnie chętnie będziesz wchodzić w relacje z nowymi osobami. Większość z nich zakończy się sukcesem.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec uspokoi konflikty. Ostatnio kłóciłaś/kłóciłeś się z wieloma osobami. Dziś jednak dojdziesz do wniosku, że pora dać temu spokój. Raczej ścierałaś się o błahostki, więc postarasz się z tego wycofać. Twoi rywale o dziwo nie będą robić problemów.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec będzie zawiedziony. Sporo rzeczy Cię dzisiaj rozczaruje, ale nie zdołasz zawalczyć o lepsze rozwiązanie. Możesz być zbyt słaba/słaby psychicznie, jak i fizycznie, by stanąć do walki. Przeczekaj moment słabości i weź się do pracy, gdy ten już minie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik musi udobruchać swoją drugą połówkę. Jeśli tego nie zrobisz, licz się z poważnymi konsekwencjami, które w skrajnym wypadku mogą nawet doprowadzić do rozpadu Waszego związku. Koniecznie spróbuj temu zapobiec, bo drugiej szansy nie będzie.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby uwierzą dziś, że marzenia mogą się spełnić. Dzięki komuś, kto nieoczekiwanie pojawi się w Twoim otoczeniu, nagle niemożliwe stanie się możliwe. Radość będzie tak wielka, że może Cię oszołomić. Przygotuj się na to.

Zobacz też: Te znaki zodiaku to urodzeni przywódcy. Nie lubią stać z boku

Więcej o: