Iza z "M jak miłość" pokazała się bez grama makijażu. Fanka: "Jestem w szoku"

Adriana Kalska wystąpiła już w wielu produkcjach, jednak największe grono fanów zdobyła dzięki roli Izabeli Chodakowskiej w serialu "M jak miłość". Gwiazda na co dzień olśniewa widzów talentem i niezwykłą urodą, której nie musi nawet podkreślać makijażem. Na ostatnim zdjęciu na Instagramie pokazała się bowiem w naturalnej odsłonie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Adriana Kalska w serialu "M jak miłość" do tej pory występowała głównie u boku Mikołaja Roznerskiego. Jako Iza i Marcin Chodakowscy tworzyli piękną parę - co ciekawe, przez pewien czas nie tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Adriana Kalska oczarowała Mikołaja Roznerskiego 

Artyści swego czasu uchodzili za jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Niewielu fanów wiedziało bowiem, że serialowa miłość Kalskiej i Roznerskiego nie rozwija się tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym. Mimo czteroletniej relacji, na początku 2022 roku aktorzy poinformowali o swoim rozstaniu. - Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności  - napisała wówczas Adriana Kalska na swoim Instastory. 

 

Iza z "M jak miłość" pokazała się bez grama makijażu

Polska aktorka na co dzień chętnie dzieli się szczegółami swojego barwnego życia, udostępniając liczne wpisy w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją już ponad 283 tys. osób - mimo to gwiazda nie publikuje idealnie przerobionych zdjęć, w pełnym makijażu i w dobranych stylizacjach. Jakiś czas temu Adriana Kalska wstawiła bowiem zdjęcie w naturalnej odsłonie, bez grama makijażu. Biorąc pod uwagę zamieszczane komentarze, których jest już kilkadziesiąt, internauci są zachwyceni urodą gwiazdy. 

Przepiękna
Jestem w szoku. Cudna!
Przepięknie, tak naturalnie. Uwielbiam cię

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem. 

 
Więcej o: