Cleo zachwyca szczupłą figurą. Zrezygnowała z kilku rzeczy i kilogramy poleciały w dół

Cleo zachwyca swoim wyglądem i zgrabną sylwetką. Gdy kilka lat temu wyraźnie schudła, fani zaczęli dopytywać o szczegóły jej metamorfozy. Okazuje się, że gdy wykreśliła ze swojej diety kilka produktów, szybko zobaczyła efekty. Co więcej, utrzymuje je do dziś. - "Boska", "Cudo figura" - czytamy pod jej zdjęciami na Instagramie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Cleo jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ku uciesze wielu fanów, gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Dla wielu obserwujących ją kobiet, Cleo jest inspiracją, a wiele z nich zastanawia się, co na co dzień robi gwiazda, by utrzymać swoją sylwetkę w tak dobrej formie.

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji?

Cleo schudła 5 kg. Jakich produktów pozbyła się z diety?

W 2020 roku Cleo przeszła metamorfozę, która nie uszła uwadze jej fanów. - "Masz przepiękną figurę!", "Jak pani schudła i jaki piękny brzuch i talia. Jakie ćwiczenia i dietę pani stosowała?" - pisały fanki na jej Intagramie. - Faktycznie schudłam. A wynika to z tego, że przestałam jeść kluski, makarony i chleb, który kocham. Stwierdziłam, że po prostu trzeba się oduczyć pewnych nawyków żywieniowych i muszę przyznać, że lepiej teraz się czuję i mam więcej energii - zdradziła wówczas Cleo w rozmowie z Faktem.

Udało mi się zrzucić 5 kg. Dobrze się z tym czuję. Wróciłam na siłownię, również dbam o kręgosłup, bo nie ukrywam, że to dźwiganie ciężarów mnie po prostu rozluźnia. Troszeczkę zmniejszyłam ilość kalorii, ale również zrezygnowałam z takich typowych prostych węglowodanów, cukrów prostych. Moich ukochanych lodów i wszystkich innych czekoladek

- powiedziała z kolei podczas wywiadu dla Jastrząb Post.

 

Jak Cleo utrzymuje szczupłą figurę?

Choć od tamtego momentu minęły trzy lata, Cleo cały czas utrzymuję formę. Niedawno, w rozmowie z Plotkiem, zapytana została, co robi na co dzień robi, by utrzymać swoją sylwetkę w takiej kondycji. Okazuje się, że oprócz tego, że stara się zdrowo odżywiać, to dużo koncertuje, co jest dla niej w pewnym sensie stałym treningiem. Oprócz tego stawia na treningi siłowe, które wykonuje na siłowni.

Dużo koncertuję, w związku z tym to jest takie permanentne cardio u mnie, ale też staram się oczywiście zdrowo odżywiać, no bo inaczej bym po prostu nie miała energii do życia. (...) ćwiczę sama. Wtedy po prostu wybieram się na siłownię, dźwigam ciężary

- powiedziała.

Więcej o: