Joanna Krupa: "Im jestem starsza, tym mam mniejszą buzię". Zdradziła też, jak o siebie dba

Joanna Krupa udzieliła niedawno wywiadu dziennikarzowi serwisu Plotek.pl. W rozmowie opowiedziała między innymi o tym, jak dba o swoje ciało. Zdradziła, z czym ma obecnie największy problem.

Joanna Krupa jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Największą popularność w naszym kraju przyniosła jej rola prowadzącej program "Top Model". Krupa na swoim koncie ma współprace ze znanymi markami oraz sesje okładkowe dla największych światowych magazynów. Poza tym modelka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,8 mln osób, z którymi regularnie dzieli różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia.

Zobacz wideo Joanna Krupa zdradza, jak o siebie dba:

Joanna Krupa: Im jestem starsza, tym mam mniejszą buzię

Niedawno Joanna Krupa udzieliła wywiadu Bartoszowi Pańczykowi z serwisu Plotek.pl. Została zapytana między innymi o swoją dietę. Zdaniem dziennikarza modelka w ostatnim czasie wyraźnie schudła. Ona jednak stanowczo zaprzeczyła. I jak podkreśliła, jej zdaniem szczuplejsza twarz to naturalny efekt upływu czasu. - Im jestem starsza, tym mam mniejszą buzię. Mam mniej "baby fat" - wyznała Krupa. 

 

Joanna Krupa: Muszę się wziąć za siebie

Modelka dodała także, że ostatnio miała problemy z kręgosłupem i z szyją. W związku z tym przez sześć miesięcy nie mogła ćwiczyć. Niedawno jednak powoli zaczęła wracać do aktywności fizycznej. - Chodzę na spacerki, zaczynam ćwiczyć pilates, treningi ems - wyznała. Jednak jak podkreśliła, przez długą przerwę nie jest jej łatwo wrócić do wcześniejszej rutyny. - Muszę się wziąć za siebie. Wiadomo, że im człowiek jest straszy, tym więcej pracy trzeba nad sobą wykonać - podsumowała. 

Więcej o: