Chciała mieć modne piegi jak wszyscy. Użyła henny. Pokazując efekt końcowy zostało jej tylko płakać

Moda potrafi zataczać koło niemal w każdej kwestii. Kiedyś znienawidzone piegi, teraz są pożądane wśród wielu dziewcząt i kobiet. Na przykładzie tej kobiety może warto się jednak zastanowić i przemyśleć metodę, z której zamierzamy skorzystać. A chętnym, na początek zamiast henny doradzamy kredki do piegów.

Sztuczne piegi zaczęły być hitem już w wakacyjnym sezonie 2022. W tym roku nic się nie zmieniło. Może jedynie to, że liczba zwolenniczek rośnie, a wraz z nimi liczba pomysłów i sposobów na ich sztuczne stworzenie. Tak, by było ładnie i naturalnie. Kiedyś znienawidzone piegi dziewczyny i kobiety próbowały ukrywać, obecnie stały się obiektem pożądania i zazdrości. Dodają uroku i delikatności, a także podkreślają urodę. Nic dziwnego, że tyle kobiet oszalało na ich punkcie.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Wiele kobiet marzy o uroczych i naturalnych piegach. Są na to sposoby!

W tym roku, jak i w zeszłym, w sieci pojawia się mnóstwo pomysłów i sposobów na stworzenie piegów. Znane makijażystki i influencerki z branży beauty dzielą się swoimi trikami, by każda chętna kobieta mogła stworzyć na własnej twarzy modne piegi. Jednym z popularnych trików jest zastosowanie henny. Wystarczy cienkim pędzelkiem lub patyczkiem nanieść ją na twarz, pamiętając by nanoszone plamki były nieregularne. Można je nanieść na same policzki, albo na całą twarz, a nawet szyję. Następnie po kilku minutach należy zmyć hennę. Kropki, które pozostaną na twarzy można utrwalić sprayem stosowanym do makijażu. Wiele kobiet na własnej skórze testuje ową metodę. Jednakże nie u każdego się ona sprawdza. Na jednym z facebook'owych profili @By Sara artist, został opublikowany filmik z próby zrobienia piegów. Nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Zobacz wideo Red Lipstick Monster o popularnych hasłach i trendach. "Można je sobie wsadzić w d**ę"

Internauci zszokowani efektem końcowym, sama autorka także nie tego się spodziewała

Autorka znana jest z tego, że testuje różne urodowe triki. W końcu przyszedł czas na próbę stworzenia piegów na twarzy. W pierwszych sekundach nagrania widzimy, że cała twarz, a nawet szyja kobiety usłane są kropkami z henny. Kobieta ma właśnie przystąpić do mycia twarzy. Jednak efekt, jaki ukazuje się jej oczom jest daleki od ideału. Z sekundy na sekundę, jej ekscytacja i radość ustępują miejsca przerażeniu i łzom. Internauci krytycznie wyrażają się o tej metodzie. Wielu uważa, że to co robi kobieta jest bardzo nienaturalne. Nie powinna również zaczynać od całej twarzy, wystarczyło na początek kilka piegów, żeby sprawdzić jaki będzie efekt. Podają również w wątpliwość sposób zmywania henny z twarzy kobiety. Plusem jest to, że henna w końcu po jakimś czasie zmywa się ze skóry. Warto jednak mieć na uwadze, by nie podążać ślepo za każdą modą, jaka przychodzi. Czasem warto poradzić się specjalistów lub po prostu odpuścić. 

Więcej o: