Rozenek pokazała zdjęcie z wakacji. Fani patrzą na jedno: Skojarzyło mi się z Rossem z "Przyjaciół"

Małgorzata Rozenek korzysta z urlopu i wybrała się na Lazurowe Wybrzeże. Podzieliła się z fanami na Instagramie kilkoma fotkami z wyjazdu. Internautów od razu zainteresował jeden szczegół: zęby gwiazdy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek zyskała ogólnopolską popularność dzięki prowadzeniu programu "Perfekcyjna pani domu". Później mogliśmy ją oglądać jako prowadzącą "Dzień dobry TVN" i "Projekt Lady". Gwiazdę obserwuje na Instagramie 1,5 mln osób, a ona sama chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji i urywkami z życia prywatnego. Tym razem pokazała fanom fotografię z Lazurowego Wybrzeża.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama, którzy przyczepiają się do wszystkiego. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Małgorzata Rozenek na wakacjach. Internauci komentują

Małgorzata wyjechała z koleżankami na weekend do Francji. Na najnowszym zdjęciu na swoim profilu na Instagramie pokazała się w naturalnej wersji. Pozuje boso w fioletowym komplecie, nie jest umalowana i ma zmierzwione włosy. Uwadze fanów nie umknął śnieżnobiały uśmiech gwiazdy. 

Skąd te białe zęby?
To zdjęcie skojarzyło mi się od razu z Rossem z 'Przyjaciół', jak świecił w ultrafiolecie.
A to jedno oko to na Maroko, drugie śpi, czy co się stało? Blask zębów za bardzo je oświetla?
 

Zęby Małgorzaty Rozenek. Założyła się z fanami

Użytkownicy niejednokrotnie oskarżali Rozenek, że przerabia zdjęcia i w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej. Sugerowali też, że Małgosia ma sztuczne zęby, licówki albo koronki. W pewnym momencie gwiazda postanowiła nawet założyć się z fanami o 100 tys. złotych, że jej uzębienie jest w pełni naturalne.

Mam tu na profilu bardzo dużo dentystów amatorów i nie tylko, którzy patrząc na zdjęcia wiedzą wszystko o moim uzębieniu. Proste zasady: jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się badaniu) to ja przekażę 100 tys. na cele charytatywne. Ale jeżeli to ja udowodnię inaczej, to ta osoba, która podjęła wyzwanie, wpłaci tę kwotę na wskazaną przeze mnie organizację pożytku publicznego.

- cytuje prezenterkę 4fun.tv.

Więcej o: