Krzysztof Jackowski mówi o nadchodzących zmianach, podał konkrety. "Coś nowego"

Mimo wątpliwości, jakie wzbudzają jego wizje, Krzysztof Jackowski nadal dzieli się swoimi przepowiedniami. Niedawno jasnowidz zaskoczył słowami na temat króla Karola III. - Coś nowego, Anglia się odrodziła, albo ma się odrodzić - stwierdził.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Jak twierdzi, wielokrotnie pomagał przy poszukiwaniach zaginionych osób i angażował się w życie publiczne. Poza tym prowadzi kanał na platformie YouTube, który subskrybuje już prawie 300 tysięcy osób.

Zobacz wideo Jak wygląda ochrona zdrowia w Hiszpanii?

Krzysztof Jackowski mówi o zmianach. "Coś nowego"

Niedawno Jackowski zaskoczył wizją na temat króla Wielkiej Brytanii. Podzielił się nią w czasie transmisji na platformie YouTube. - Mam wrażenie, że Karol chce być królem tylko kilka lat, a następnie oddać królestwo synowi. Wtedy oddawałby królestwo, nazywając ten ruch "rozpoczęciem nowej Anglii". Coś nowego, Anglia się odrodziła, albo ma się odrodzić - powiedział. Dodał także, że jeśli monarcha zdecyduje się na taki ruch, królem już za kilka lat zostanie jego syn - William

Warto zachować dystans

Nie jest tajemnicą, że większość przepowiedni (niezależnie od tego, czy ich autorami są uznani za świętych, Majowie czy wróżki) nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dobrze, jeśli podchodzimy do nich z dystansem i są one dla nas co najwyżej rozrywką. Gorzej, gdy traktujemy je poważnie i np. uzależniamy od nich swoje życiowe plany czy decyzje. - Niektórzy chcą, aby wróżbici przejęli odpowiedzialność za podejmowane przez nich decyzje, co może dać obietnicę prostszego rozwiązania sprawy. Można zaryzykować stwierdzenie, że pocieszenia we wróżbach potrzebują osoby odczuwające samotność, chcące szybkich odpowiedzi na różne życiowe dylematy. Oczywiście można dzięki przepowiedniom zyskać odmienną perspektywę, ale czy człowiek, który nigdy nas wcześniej na oczy nie widział, będzie miał lepszy ogląd sytuacji niż na przykład przyjaciel? - powiedziała w rozmowie z naszym serwisem psycholożka i terapeutka Wiktoria Dróżka.

Więcej o: